Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Prezentownik Manuka Health. Dlaczego warto podarować Miód Manuka MGO?

Wielkimi krokami zbliża się ten czas w roku, kiedy obdarowujemy bliskich prezentami. Dla niektórych jest to utrapienie i kłopot, ponieważ nie wiadomo, jaki prezent wybrać, żeby uszczęśliwić ukochaną osobę. Wszyscy wiemy, że najważniejsza jest pamięć, a nie sam prezent, który wybierzemy. Każdy z nas jednak chce, żeby obdarowywana osoba miała z niego radość i pożytek.

Produkty z Manuką to dobry i oryginalny pomysł na prezent dla rodziców, koleżanki czy babci i dziadka. Ta odmiana miodu pojawiła się na naszym rynku kilka lat temu, a jej popularność nieustannie rośnie. Cóż jest w nim takiego szczególnego? Miód Manuka MGO™ pod względem smaku i konsystencji znacząco odbiega od znanych polskich miodów. Ma ciemnobursztynową barwę, jest gęsty, a najbardziej wyróżnia go intensywny, kwiatowo-goryczkowy smak.

Niespotykane właściwości Miodu Manuka MGO™ pochodzą od rośliny leptospermum scoparium, której nektarem i pyłkiem żywią się pszczoły wytwarzające wyjątkowy miód.

Naukowcy z Nowej Zelandii stworzyli system certyfikacji Miodów Manuka MGO™, który informuje o jego składzie oraz zawartości methylglyoxalu. Z kolei firma Manuka Health New Zealand Ltd. opracowała pionierski system oznaczania poszczególnych partii produktu z wykorzystaniem symbolu MGO™.

Jaki Miód Manuka MGO™ dla kogo?

Miód Manuka MGO™ różni się między sobą zawartością MGO (methylglyoxalu), która waha się od 30 aż do 550 mg MGO/kg. To ten związek odpowiada za wyjątkowe właściwości miodu. Co więcej, w oryginalnym miodzie manuka w rzeczywistości zawartość MGO może być nawet o 200 mg wyższa, niż deklarowana przez producenta.

To jaką wartość methylglyoxalu wybierzesz, zależy od Ciebie. Najczęściej wybieranym miodami manuka są te o MGO 250+ lub 400+.

Możemy kupić Miód Manuka MGO™ w zestawie z cukierkami z Miodem Manuka MGO™ 400+, aby zaskoczyć mamę i tatę wyjątkowym podarunkiem o nieoczywistym smaku. Rodzice z pewnością docenią taki oryginalny prezent.

Z Miodu Manuka MGO™ z pewnością ucieszą się także inni nasi bliscy. To doskonały prezent dla dziewczyny lub dla chłopaka. Możemy opatrzyć Miód Manuka MGO™ dopiskiem “miłość jest słodka”, co na pewno spowoduje uśmiech, a ukochana osoba nie będzie wobec niego obojętna.

Jeżeli mamy do obdarowania większą grupę osób, postawmy na zestawy Miodów Manuka MGO™. Piękny słoiczek nie wymaga dodatkowego opakowania, idealnie będzie zdobił miejsce pod choinką. Jeśli jednak zależy Ci na niespodziance, wybrane miody manuka już wkrótce otrzymasz w luksusowym pudełku na prezent. Szukaj ich na miodymanuka.pl.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock