Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Czytająca mama to szczęśliwa mama

Książka jest zawsze dobrym pomysłem na prezent, a pomysłem jeszcze lepszym może okazać się gadżet, który pozwala zmieścić w kieszeni całą bibliotekę. Dzięki czytnikowi e-booków mamy dostęp do wszystkich ukochanych książek bez względu na porę dnia i miejsce. Zobacz dlaczego warto zaczytać się z inkBOOK.

inkBOOK dla dzieciDowiedziono, że już 6 minut lektury powoduje spadek poziomu stresu nawet o 68 proc. Czytanie jest więc bardziej relaksujące od słuchania muzyki, książka angażuje też naszą wyobraźnię. Czytnik e-booków to pierwsze urządzenie elektroniczne… które czyni życie mniej elektronicznym. Telewizja ogłusza ilością seriali i programów, telefon rozprasza uwagę dziesiątkami aplikacji i gier. Czytnik robi coś zupełnie innego – pozwala nam się wyciszyć i skupić w dowolnym momencie. inkBOOK Lumos powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą mieć zawsze swoje ulubione lektury w zasięgu ręki. Waży tyle co tabliczka czekolady i jest produktem polskim, który nadaje się zarówno dla doświadczonych czytelników, jak i dla osób rozpoczynających dopiero swoją podróż z elektronicznymi książkami.

Zanim Twoje dziecko stanie się pełnoletnie możesz przeczytać 864 książki!

Policzmy: 18 lat × 12 miesięcy × 4 tygodnie – jedna książka tygodniowo to solidny, choć nie rekordowy wynik. Czasem książka będzie cienka, czasem dziecko będzie rozrabiać. Będzie różnie, ale jedno się nie zmieni – czytnik zawsze pozostanie najwygodniejszym sposobem, by mieć przy sobie ulubione książki i nie zachlapać ich ani nie urwać rogów. Szybko nadejdzie moment, w którym będzie można wygodnie i płynnie powiększyć rozmiar tekstu (standard w każdym inkBOOKu) i zacząć pokazywać maluchowi wielkie, wspaniałe literki…

Kiedyś książki szeleściły. Dziś klikają

inkBook-Prime-HD-Kotkowski-fullres-11Badania pokazują, że podczas czytania mięśnie się rozluźniają, a oddech spowalnia i staje się bardziej rytmiczny – czytając uciekamy od presji i obaw dnia codziennego. Czujemy się swobodnie, bezpiecznie i łatwiej nam spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy. Z Lumosem wszystkie ulubione książki mamy w jednym miejscu (8 GB pamięci pozwala na wgranie ok. 3000 ebooków), a dzięki dotykowemu ekranowi E Ink (300 ppi) z systemem doświetlenia o regulowanej barwie tekst jest wyraźny w każdą pogodę, o każdej porze dnia i dla osoby w każdym wieku. Urządzenie bez problemu obsługuje najpopularniejsze formaty e-booków i plików PDF oraz liczne aplikacje, w tym polskie serwisy umożliwiające dostęp do ogromnej liczby e-booków czy prasy, jak: Legimi, Publio lub Empik Go.

Dodatkowo, stylowe etui Yoga (dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej) sprawi, że czytnik będzie wyglądało wyjątkowo efektownie – elastyczna klapka posłuży jako stojak czy podpórka i jednocześnie zabezpieczy czytnik przed uszkodzeniem.

inkBOOK Lumos jest dostępny w wielu sklepach, których listę można sprawdzić na ceneo.pl

inkBook-Prime-HD-Kotkowski-fullres-17

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock