Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Gdzie znaleźć pracodawcę, który ceni mamy? W Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom! Gdzie szukać pracy będąc mamą? W Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom!

Mamy wracające na rynek pracy po przerwie związanej z wychowywaniem dziecka, stoją przed wieloma wyzwaniami. Z jednej strony mierzą się z obawami dotyczącymi wiary we własne kompetencje zawodowe, ponownego wdrażania się do swoich obowiązków zawodowych, możliwościami połączenia na nowo roli mamy z rolą pracownika.

Jednak z drugiej strony, zaczynają spoglądać na swoją karierę zawodową z innej perspektywy. Często nie widzą możliwości powrotu na poprzednie stanowisko pracy na tych samych zasadach, chcą mieć pewność, że będą mogły podzielić swój czas tak, by móc być ze swoim dzieckiem , a jednocześnie pragną nadal spełniać się zawodowo. Dlatego dla wielu kobiet, zmiany związane z pojawianiem się dziecka, są motywacją do zmiany miejsca pracy na bardziej przyjazne, a często także do przebranżowienia się i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu zawodowym.

Coraz więcej pracodawców w świadomy sposób podejmuje kroki, które mają na celu wspieranie rodziców w łączeniu ról. Dzięki zrozumieniu potrzeb i zapewnieniu elastycznych rozwiązań, świadomi pracodawcy zyskują niezwykle zmotywowanych i zorganizowanych pracowników. Firmy, które cenią rodziców, dostrzegają ich zalety i chcą mieć ich w swoich szeregach, to wyjątkowe miejsca do pracy. Gdzie szukać takich pracodawców? Fundacja Mamo Pracuj prowadzi Bazę Pracodawców Przyjaznych Rodzicom, gdzie można znaleźć właśnie takiego, wyjątkowego pracodawcę. Oprócz tego na portalu mamopracuj.pl znajdują się setki ogłoszeń od pracodawców, którzy chcą zatrudniać rodziców i widzą w nich wielki potencjał.

Portal mamopracuj.pl i Fundacja Mamo Pracuj od 10 lat wspierają kobiety w rozwoju osobistym i zawodowym, realizując kampanie, programy społeczne i liczne warsztaty on-line. To zaangażowana społeczność kobiet wspierających się i rekomendujących sobie ciekawych pracodawców i ich oferty pracy.

Jeszcze 10 lat temu rynek pracy wyglądał inaczej, a podejście do pracujących mam było stereotypowe. Kobiety często ukrywały fakt bycia mamą z obawy przed odrzuceniem ich kandydatury pomimo doskonałych kwalifikacji. Dzisiaj widać dużą zmianę w postrzeganiu pracujących mam oraz oczekiwań mam względem pracodawcy. Mamy mają moc, talenty i zdolności, które rozwijają organizując codzienne życie rodziny. Dzięki rosnącej świadomości, kobiety głośniej mówią o swoim macierzyństwie jako wyjątkowej lekcji i treningu niezwykle potrzebnych na wielu stanowiskach kompetencji, a coraz więcej pracodawców traktuje mamy jako cenne, kompetentne i zaangażowane kandydatki do pracy.

A może Twój pracodawca jest dla Ciebie wsparciem i możesz liczyć na jego zrozumienie będąc pracującą mamą? Koniecznie daj mu znać o naszej Bazie!

Kontakt w sprawie Bazy Pracodawców Przyjaznych Rodzicom:

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska tel. 503 104 507, agnieszka.kaczanowska@mamopracuj.pl
Anna Łabno – Kucharska, tel. 600 998 790, anna.labno@mamopracuj.pl

Strona Bazy Pracodawców Przyjaznych Rodzicom
https://mamopracuj.pl/baza-pracodawcow/

_RO31003

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO