Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Mela i Groszek

Mela i Groszek

Grupa wiekowa: 3-5 lat

Sześcioletnia Mela i czteroletni Groszek to rodzeństwo. Oboje są w przedszkolu. Mela jest bardzo poukładaną, rezolutną i odpowiedzialną dziewczynką. Groszek to totalne przeciwieństwo siostry – to mały, nieokrzesany chuligan. W ich domu nie brakuje zwierząt. Mają psa – Wampira i rybki. Razem z rodzicami – tatą Piotrem i mamą Marianną mieszkają w dużym bloku w mieście.

Pełna humoru książka o tym, jak fajnie jest być PRZEDSZKOLAKIEM!

Groszek idzie do przedszkola

Nadszedł wielki dzień w życiu czteroletniego Groszka, który w końcu dorósł do tego, by zacząć chodzić do przedszkola. W głowie chłopca kołacze się wiele ważnych pytań: czy będzie musiał jeść kanapki z dżemem, czy wśród zabawek są samochody, no i czy spanie w środku dnia jest rzeczywiście fajne. Okazuje się, że w przedszkolu jest wspaniale! Dlatego postanawia podzielić się z kolegami i koleżankami swoją ulubioną zabawką – Szczurem…

Mela ma zły dzień

Getry w nietoperze? Nie! Jogurt truskawkowy? Nie, nie! Przedstawienie w przedszkolu? NIE, NIE, NIE! Sześcioletnia Mela nie lubi poniedziałków. Dzień zaczął się dla niej fatalnie i wszystko wskazuje na to, że tak też się skończy. Jednak wsparcie przyjaciół z przedszkola, pani przedszkolanki i babci sprawiają, że gradowa chmura nad głową Meli zaczyna się rozjaśniać.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock