Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nie ma większej miłości! – Poruszająca powieść Klaudii Bianek

Są takie historie, które wydają się być pisane samym życiem. „Nie ma większej miłości” to jedna z nich. Klaudia Bianek jako mama i pisarka romantycznych powieści poruszy cię do głębi swoją najnowszą powieścią o miłości, która rodzi się tuż pod samym sercem!

Zośka to młoda kobieta, którą w ostatnim czasie spotkały smutne chwile. Jednak, gdy dowiaduje się, że jest w ciąży, czuje się przeszczęśliwa. Być może mały człowiek, którego nosi pod sercem na nowo zbliży ją z partnerem i pomoże naprawić ich relacje. Niestety, jej partner, na wieść o zostaniu ojcem, wyrzuca ją z domu. Zośka zostaje sama, z kotem i maleństwem pod sercem. Mimo tego, że nie jest łatwo, postanawia nie poddawać się i przeprowadza się do mieszkania po babci, gdzie spędziła szczęśliwe dzieciństwo.
Początek ciąży nie jest dla Zośki łatwy. Jest samotna i przestraszona. Na szczęście, jej przyjaciel z dzieciństwa, Kuba, mieszka w tej samej okolicy i zawsze jest gotów jej pomóc. Okazuje się być prawdziwym skarbem, ponieważ przynosi nie tylko pocieszenie, ale także wspomnienia beztroskich i wspaniałych chwil z przeszłości. Czy zwykła sąsiedzka pomoc przerodzi się w coś więcej? Tylko co na to narzeczona Kuby, która jest w ferworze ślubnych przygotowań?

Samotne macierzyństwo

Wiele kobiet tak jak Zośka mierzy się z nową rolą bez wsparcia i obecności partnera. Gdy młoda kobieta przeprowadza się do mieszkania odziedziczonego po babci, musi przygotować je na przyjście maleństwa. Początek ciąży nie jest jednak dla niej zbyt łaskawy. Mdłości oraz złamane serce sprawiają, że przygotowania będą musiały poczekać, a kobieta będzie musiała najpierw zatroszczyć się o samą siebie.
Czasem jednak wystarczy rozejrzeć się dookoła, bo mimo braku wsparcia partnera, zawsze gdzieś obok znajdzie się przyjazna dusza, która będzie gotowa nieść pomoc i być obok, gdy zachodzi taka potrzeba. Zośka ma szczęście, bo jej najlepsza przyjaciółka zawsze pojawi się w odpowiedniej chwili, Pani Stasia podniesie na duchu dobrym słowem, a mieszkający po sąsiedzku Kuba stanie się jej prawdziwym wsparciem w codzienności.

Siła i wsparcie

„Nie ma większej miłości” to nie tylko opowieść o samotnym macierzyństwie, ale i dowód na prawdziwą siłę kobiet. Zośka pokazuje, jak bardzo zdeterminowane potrafią być przyszłe mamy, by zapewnić swojemu dziecku szczęśliwą przyszłość. Historia Zośki to też cenna lekcja, by nauczyć się przyjmować pomoc i wsparcie bliskich. Bo choć każda z nas jest w stanie świetnie odnaleźć się w nowej roli, to nawet najdrobniejsze gesty mogą sprawić, że każda przeciwność losu, staje się lżejsza do pokonania.

Zrelaksuj się z najnowszą powieścią Klaudii Bianek!

Autorka powieści „Nie ma większej miłości” Klaudia Bianek, sama niedawno została po raz drugi mamą i z dużą wrażliwością opowiada o czasie oczekiwania na dziecko. Historia Zośki jest pełna trudnych wyborów, ale jednocześnie jest to piękna opowieść o sile matczynej miłości. Przekonaj się o tym sama! Z pewnością w Zośce każda przyszła mama odnajdzie cząstkę siebie.
Znajdź dla siebie chwilę wytchnienia i zaczytaj się w najnowszej powieści „Nie ma większej miłości”. Przeżyj razem z Zośką chwile oczekiwań na maleństwo, które już niebawem zmieni twoje życie i wniesie do niego prawdziwie szczęśliwe dni.
Książkę znajdziesz we wszystkich księgarniach stacjonarnych i internetowych, a także zawsze w super cenach na stronie wydawnictwa wydajenamsie.pl!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO