Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Pora na przyszłość

Czas spędzony w towarzystwie przyjaciółek jest cenny dla każdej z nas. Jeśli tęsknisz za wieczorami w kobiecym gronie, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Najnowsza książka Eweliny Miśkiewicz „Pora na przyszłość” to ostatni tom z serii Babski wieczór. Jest to historia Anki, ostatniej z czterech przyjaciółek, które pokochały czytelniczki. Jej perypetie z pewnością pozwolą Ci oderwać się od codzienności, a ukazane w książce kobiece wsparcie z pewnością przypomni Ci, za co uwielbiasz swoją przyjaciółkę!

„Pora na przyszłość” opowiada o losach Anki, najbardziej zwariowanej z czterech przyjaciółek. Prowadzi ona długie dyskusje ze swoim kotem, jest królową parkietu i wyznawczynią kultu wysokich szpilek. Praca w salonie urody wydaje się tylko dodatkiem do jej szalonego życia. Pośpiesznie wchodzi w relacje z kolejnymi partnerami, bojąc się samotności, w której do głosu dojdzie trudna przeszłość. Toksyczny związek rodziców i własną nieszczęśliwą historię miłosną odreagowuje, podejmując ryzykowne decyzje. Swoje kompleksy stara się ukryć pod maską cynizmu i nonszalanckiego stosunku do mężczyzn.

Aż do momentu, kiedy w jej życiu pojawia się Filip – nowy kolega z pracy. Dość spora różnica wieku między nimi początkowo jest dla kobiety problemem, ale za namową przyjaciółek postanawia dać szansę nowemu związkowi.

Czy Anka rozprawi się z przeszłością i pozwoli sobie na bycie szczęśliwą? Czy dzieci powinny ponosić konsekwencje życiowych wyborów swoich rodziców? I czy kobieca przyjaźń przezwycięży wszystko?

„Pora na przyszłość” Eweliny Miśkiewicz pokazuje, że by ruszyć w dalszą drogę, trzeba najpierw uporać się z przeszłością. Książka dostępna jest w sprzedaży od 9 lutego w księgarni Wydaje nam się.

e_pora-na-przyszlosc_300dpi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO