Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Pora na przyszłość

Czas spędzony w towarzystwie przyjaciółek jest cenny dla każdej z nas. Jeśli tęsknisz za wieczorami w kobiecym gronie, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Najnowsza książka Eweliny Miśkiewicz „Pora na przyszłość” to ostatni tom z serii Babski wieczór. Jest to historia Anki, ostatniej z czterech przyjaciółek, które pokochały czytelniczki. Jej perypetie z pewnością pozwolą Ci oderwać się od codzienności, a ukazane w książce kobiece wsparcie z pewnością przypomni Ci, za co uwielbiasz swoją przyjaciółkę!

„Pora na przyszłość” opowiada o losach Anki, najbardziej zwariowanej z czterech przyjaciółek. Prowadzi ona długie dyskusje ze swoim kotem, jest królową parkietu i wyznawczynią kultu wysokich szpilek. Praca w salonie urody wydaje się tylko dodatkiem do jej szalonego życia. Pośpiesznie wchodzi w relacje z kolejnymi partnerami, bojąc się samotności, w której do głosu dojdzie trudna przeszłość. Toksyczny związek rodziców i własną nieszczęśliwą historię miłosną odreagowuje, podejmując ryzykowne decyzje. Swoje kompleksy stara się ukryć pod maską cynizmu i nonszalanckiego stosunku do mężczyzn.

Aż do momentu, kiedy w jej życiu pojawia się Filip – nowy kolega z pracy. Dość spora różnica wieku między nimi początkowo jest dla kobiety problemem, ale za namową przyjaciółek postanawia dać szansę nowemu związkowi.

Czy Anka rozprawi się z przeszłością i pozwoli sobie na bycie szczęśliwą? Czy dzieci powinny ponosić konsekwencje życiowych wyborów swoich rodziców? I czy kobieca przyjaźń przezwycięży wszystko?

„Pora na przyszłość” Eweliny Miśkiewicz pokazuje, że by ruszyć w dalszą drogę, trzeba najpierw uporać się z przeszłością. Książka dostępna jest w sprzedaży od 9 lutego w księgarni Wydaje nam się.

e_pora-na-przyszlosc_300dpi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock