Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Agnieszka Hyży została ambasadorką marki LOVI!

Agnieszka Hyży doskonale wie, czego potrzebuje świeżo upieczona mama. Na jakie pytania szuka odpowiedzi i z czym się mierzy. Jako dziennikarka na co dzień ma do czynienia z wieloma różnymi wątpliwościami dotyczącymi rodzicielstwa. A LOVI wie, jak je rozwiać. Co szykuje dla nas ten duet?

Agnieszka Hyży – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Dodatkowo spełnia się jako ekspertka branży ślubnej i prezes firmy How2 wydającej ebooki nowej generacji. A od kilku miesięcy jest mamą małego Leona i ponownie mierzy się z pogodzeniem dwóch sfer życia – kariery zawodowej z wychowaniem dziecka.

„Na pytanie, czy zostanę ambasadorką marki LOVI – pomyślałam „Ambasadorką? Ja już nią jestem!” (śmiech). Produkty LOVI towarzyszyły mi jeszcze przed narodzinami Leona. Podczas kompletowania wyprawki zaopatrzyłam się w laktator Expert 3D Pro, tak ochoczo polecany przez inne mamy. I faktycznie, dzisiaj nie wyobrażam sobie bez niego życia. A budując wraz z marką społeczność #teamLOVI jestem przekonana, że ułatwimy życie wielu mamom, które potrzebują wsparcia w trudnych momentach, ale i zainspirujemy je do zdobywania wiedzy na różne tematy związane z macierzyństwem. Wszystko po to, by mogły czerpać 100% przyjemności z macierzyństwa” – powiedziała Agnieszka Hyży. „Współpraca ta, to dla mnie nie tylko ambasadorstwo, ponieważ czuję się z marką blisko – to prawdziwa przyjaźń. Taka, gdzie z osobami należącymi do #teamLOVI wspólnie wychodzimy na kawę, rozmawiamy i zapraszamy inne mamy, by do nas dołączyły. Zapraszając wszystkich do świata LOVI, poniekąd zapraszam do swojego świata. Jako przyjaciółka marki” – dodała Agnieszka.

x2203120_Lovi_D1_0398

„Czy przyjaźń między ambasadorką a marką jest możliwa? Zdecydowanie tak. Zwłaszcza jeśli, ktoś w kampanię i całą markę wierzy tak samo jak my. A Agnieszka sama często powtarza, że to nie jest dla niej zwykła współpraca, tylko pewnego rodzaju misja. Dlatego wiedzieliśmy, że razem możemy wiele zdziałać. Po drodze w naszych głowach kiełkowały nowe pomysły i plany, dzięki czemu w tym roku będziemy realizować fantastyczny projekt, którego szczegóły zdradzimy już wkrótce” – mówi Justyna Bogucka-Kwella (Communication Manager).

Tegoroczne działania z Agnieszką Hyży kontunuowanie będą pod hasłem „LOVI, kiedy kochasz najbardziej”. Kampania ta uzmysławia, że w momencie, kiedy zostaje się rodzicem, doświadcza się tego, co to znaczy „bardziej”. Od tego momentu rodzice bardziej się śmieją, czuwają w nocy, przeżywają każdy dzień, odczuwają wszelkie emocje i kochają najbardziej na świecie. Tak, jak nigdy dotąd nie kochali. I chcą dać swojemu maleństwu wszystko to, co najlepsze i najbezpieczniejsze. Produkty LOVI powstają z największą starannością, od początku projektowane są tak, by nie tylko pomagać rodzicom, ale także być w pełni bezpiecznymi dla dziecka. Począwszy od laktatorów Expert 3D Pro oraz Prolactis 3D Soft, których innowacyjny lejek 3D został stworzony tak, by być jak najbliższy naturalnemu karmieniu, przez butelki i smoczki uspokajające LOVI, które nie zaburzają odruchu ssania i są bezpieczne dla rozwoju zgryzu i aparatu mowy maluszka.

2203120_Lovi_D1_0567

„Agnieszka to świetna mama, która jest aktywna zawodowo i inspiruje kobiety do działania. Korzysta z rozwiązań marki LOVI, której misją jest wspieranie rodziców. U boku Agnieszki kontynuujemy więc kampanię pod hasłem „LOVI, kiedy kochasz najbardziej”, bo nie ma drugiego tak silnego uczucia, jak miłość do dziecka, któremu chcemy dać wszystko to, co najlepsze. ” – mówi Justyna Bogucka-Kwella (Communication Manager).

2203120_Lovi_D1_0460

Agnieszka Hyży jako ambasadorka marki będzie zapraszać rodziców do dołączenia do #teamLOVI, i pokazywać im ułatwienia, jakie niosą ze sobą już dostępne produkty marki oraz jej nowości, które będą mieć swoją premierę w tym roku. Jej doświadczenie jako mamy, będzie uzupełniane wiedzą i praktyką ekspertów, dając innym mamom dawkę niezbędnej wiedzy, tak potrzebnej w macierzyństwie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock