Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nosidełka BABYBJORN dla dzieci

Nosidełka BABYBJORN to najwyższa jakość i wygoda. Odpowiednie dla dzieci od urodzenia, aż do trzeciego roku życia, w zależności od wybranego modelu. To najwyższy komfort i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka!

Ergonomiczne nosidełka BABYBJORN są miękkie, przyjemne w dotyku i co najważniejsze zapewniają zdrową pozycję dla bioderek dziecka. Potwierdza to Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder wydając pozytywną opinię dla nosidełek BABYBJORN.

Idealnym pierwszym nosidełkiem będzie BABYBJORN MINI – niezwykle miękkie, wygodne i łatwe w użyciu. Idealne na pierwsze miesiące życia dziecka, kiedy maluch potrzebuje bliskości rodzica.

 

pol_pl_BABYBJORN-ONE-nosidelko-Granatowy-4088_13

 

 

pol_pl_BABYBJORN-MOVE-3D-Mesh-nosidelko-Szary-Bez-10020_6

MINI BABYBJORN to najlepiej przystosowane nosidełko do noszenia noworodków. Delikatnie otula plecki, nóżki, bioderka. Zapewnia dobre wsparcie i wygodną pozycję. Idealne w domu, na wakacjach czy w podróży.

Nosidełko BABYBJORN ONE dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. To nosidełko, które rośnie razem z dzieckiem. To możliwe dzięki płynnej regulacji szerokości siedziska, wbudowanej wkładce dla niemowlaka i płynnej regulacji podparcia główki i wszystkich pasów.

ONE oferuje 4 pozycje noszenia malucha, które można samodzielnie zmieniać w prosty i bezpieczny sposób. Ma wygodny szeroki, wzmocniony pas biodrowy, a miękkie wypełnienie pasów naramiennych zapewnia najwyższy komfort noszenia.

Noszenie dziecka w BABYBJORN ONE jest wygodne i komfortowe zarówno tuż po urodzeniu jak i w wieku 3 lat, gdy waga malucha jest znacznie wyższa.

MOVE to nosidełko dla aktywnych rodziców. Idealne na co dzień, w podróży, na spacerze. Dla dzieci od urodzenia do 15 miesiąca życia. Wbudowane podparcie dla pleców rodzica, ergonomiczny pas biodrowy, szerokie szelki z wypełnieniem zapewniają właściwe rozłożenie ciężaru dziecka. Miękka, przewiewna tkanina z siateczki 3D Mesh zapobiega przegrzaniu i poceniu się dziecka.

BABYBJORN HARMONY to najwyższa jakość i wygoda dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. HARMONY posiada wygodny pas biodrowy, wyściełane podparcie pleców i wyściełane pasy naramienne, aby zapewnić noszącemu maksymalny komfort. Ustawienia nosidełka można łatwo dostosować zarówno do rosnącego dziecka, jak i noszącego. HARMONY wzmacnia bliskość i ułatwia wykonywanie codziennych czynności w towarzystwie dziecka. Idealne w domu, w podróży czy na spacerze i wakacjach.

https://scandinavianbaby.pl/pol_m_BABYBJORN_Nosidelka-BABYBJORN-107.html

088013-baby-carrier-harmony-anthracite-3d-mesh-lifestyle-babybjorn-10-large

 

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock