Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Born to be Smart

Produkty smart przeniknęły do świata rodziców, ponieważ bezpieczeństwo ich dzieci ma największe znaczenia. W szczególności dotyczy to rodzin podróżujących z pociechami samochodem. Przy pomocy nowego systemu monitorowania SENSORSAFE CYBEX przedstawia technologię dla fotelików samochodowych i-size, która zapobiega możliwym sytuacjom krytycznym w samochodzie.

Bezpieczeństwo i inteligencja

SENSORSAFE składa się z klamry, która przymocowana jest do pasów bezpieczeństwa i za pomocą Bluetootha połączona z aplikacją w smartfonie. System ten uaktywnia się w momencie gdy klamra jest zapięta. W sytuacji, która może być niebezpieczna dla dziecka, rodzice otrzymują sygnał dźwiękowy, a także powiadomienie na swojego smartfona aby móc jak najszybciej zareagować.

Kontrola systemu pasów bezpieczeństwa

Klamra SENSORSAFE utrudnia dzieciom wydostanie się z pasów bezpieczeństwa. System odnotowuje gdy rozpięcie pasów i za pomocą aplikacji natychmiast wysyła komunikat oraz alarmuje kierowcę sygnałem dźwiękowym.

Czujnik temperatury

Aktywowany SENSORSAFE stale mierzy temperaturę wewnątrz samochodu i ostrzega jeśli temperatura otoczenia dziecka jest za wysoka lub za niska, a tym samym zagraża jego zdrowiu. System ten zapobiega przegrzaniu lub wychłodzeniu dziecka.

Kontrola pozostawienia dziecka w samochodzie

SENSORSAFE zapewni, że dziecko nie zostanie pozostawione samo w samochodzie. W momencie, gdy rodzic opuszcza auto, a zapięte dziecko pozostanie nadal w środku, aplikacja SENSORSAFE wyśle powiadomienie i przypomni kierowcy o konieczności zabrania dziecka z samochodu.

Alert ostrzegawczy

Długie podróże z dziećmi nie są zalecane przez ekspertów, ale czasami są nieuniknione. Jeśli zostanie przekroczony zalecany czas podróży, max. 2 godziny, SENSORSAFE odnotuje to i wyśle powiadomienie.

Foteliki CYBEX i gb i-SIZE wyposażone w system SENSORSAFE dostępne są w sprzedaży od listopada 2018.

Aplikacja SENSORSAFE może być używana na systemach iOS i Android. Dostępna jest w różnych językach.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock