Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
chicco

Co-Sleeping odkryj magię bliskości i spokoju

Bardzo wielu młodych rodziców zadaje sobie niezwykle ważne pytanie: jak zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do snu a jednocześnie zadba o własny komfort. Odpowiedź na to pytanie jest prostsza, niż się początkowo może wydawać: Co-sleeping czyli zyskujące na przestrzeni ostatnich lat coraz większą popularność wśród rodziców rozwiązanie polegające na koncepcji bezpiecznego spania rodziców blisko dziecka. Warto podkreślić, że prekursorem tego nowoczesnego trendu jest marka Chicco, która rozwija swoją gamę łóżeczek dostawnych Next2Me już od ponad 10 lat.

Dlaczego warto rozważyć co-sleeping i czym warto się kierować przy wyborze łóżeczka dostawnego.

Co-Sleeping: Bliskość, spokój i bezpieczeństwo

Co-sleeping polega na spaniu w bezpośredniej bliskości dziecka przy zachowaniu zasady, że rodzice śpią w swoim łóżku a dziecko w swoim, przy czy łózka te są złączone a miedzy dzieckiem i rodzicami jest specjalna przegroda uniemożliwiająca wturlanie się dziecka do łózka rodziców. Taka bliskość ma wiele zalet zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka:
1. Większe poczucie bezpieczeństwa dla dziecka – Maluch czuje obecność rodziców, co pomaga mu spokojniej spać i mniej się budzić w nocy.
2. Łatwiejsze karmienie piersią – Dla mam karmiących piersią co-sleeping jest wygodniejszy, gdyż mogą one szybko reagować na potrzeby dziecka, bez konieczności wstawania z łóżka.
3. Lepsza jakość snu dla rodziców – Gdy dziecko śpi blisko, rodzice mogą szybciej reagować na jego potrzeby, co minimalizuje zakłócenia snu.
4. Wzmocnienie więzi – Bliskość w nocy sprzyja budowaniu silniejszej więzi między rodzicami a dzieckiem.

chicco
Fot. Chicco Next2Me Forever w funkcji łóżeczka dostawnego

Chicco lider co-sleepingu z szeroką ofertą rozwiązań

Next2Me to rozwijana od ponad 10 lat przez Chicco linia łóżeczek dostawnych nazywanych potocznie dostawkami, które łączą w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort, idealnie wspierając ideę co-sleepingu. W portfolio Chicco każda rodzina znajdzie łóżeczko dostawne zaspokajające potrzebę co-sleepingu począwszy od modelu z bazową funkcjonalnością jak Next2Me Essential jak również łóżeczka dostawne z dodatkowymi funkcjami jak choćby funkcja szybkiego składania i rozkładania w Next2Me PopUp, czy funkcją kołyski w Next2me Magic Evo czy też dedykowane dla bliźniąt Next2Me Twins. Wszystkie te łóżeczka przeznaczone są dla niemowląt od urodzenia do 9 kg czyli około 5-6 miesiąca życia. Dla rodziców chcących dłużej korzystać z dobrodziejstw co-sleepingu opracowany został model Next2Me Forever.

Co-sleeping nawet do czwartego roku życia

Bardzo popularny wśród rodziców nie tylko w Polsce jest flagowy model łóżeczka Chicco przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 22kg ok. 4 lat , który jest łóżeczkiem łączącym w sobie aż trzy funkcje: łóżeczka dostawnego, łóżeczka wolnostojącego i łóżeczka podłogowego. Wsród wielu korzyści jakie oferuje Next2Me Forever szczególnie podkreślić należy:

 

chicco
Fot. Chicco Next2Me Forever w funkcji łóżeczka dostawnego

1. Wyjątkową długość użytkowania – Next2Me Forever można używać od narodzin aż do ukończenia przez dziecko 4 lat.
2. Trzy łóżeczka w jednym, czyli dostawne, wolnostojące i podłogowe odpowiadają naturalnemu procesowi usamodzielniania się dziecka w nocy.
3. Komfort snu w Next2Me Forever zapewnia dedykowany materac o sprężystości powierzchniowej polecanej przez pediatrów i fizjoterapeutów oraz boki łóżeczka z siateczki, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co jest ważne dla zdrowego snu dziecka.
4. Bezpieczeństwo i stabilność dzięki solidnej konstrukcji i intuicyjnemu systemowi mocowania do łóżka rodziców zapewniającemu bezpieczeństwo i stabilność, co jest kluczowe dla spokojnego snu zarówno dziecka, jak i rodziców.
5. Uniwersalność to precyzyjna 11. stopniowa regulacja wysokości łóżeczka pozwala na łatwe dopasowanie do praktycznie każdego łóżka rodziców.
6. Łatwość użytkowania funkcji dostawki dzięki możliwości opuszczenia boku jedną ręką czyni karmienie i opiekę nad dzieckiem w nocy niezwykle prostymi.
7. Mobilność – Dzięki czterem kółkom z hamulcami, łóżeczko można łatwo przemieszczać po domu, co daje rodzicom swobodę i elastyczność w korzystaniu z niego.
8. Łatwy montaż dzięki konstrukcji bez drobnych elementów montażowych jak śrubki, nakrętki itp. a przez to niewymagający żadnych narzędzi.

trtty
Fot. Chicco Next2Me Forever w funkcji łóżeczka wolnostojącego

chicco
Fot. Chicco Next2Me Forever w funkcji łóżeczka podłogowego

Chicco Next2Me Forever oferuje nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także wsparcie dla rodziców w ich codziennych obowiązkach, a dzięki swojej wszechstronności i długowieczności, jest to inwestycja, która z pewnością się opłaci.

Warto wykorzystać korzyści zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców jakie niesie co-sleeping, wybierając odpowiedni produkt dzięki któremu zyskamy pewność, że nasze dziecko ma zapewnione najlepsze warunki do zdrowego i spokojnego snu, a my, jako rodzice, możemy cieszyć się bliskością z maluszkiem oraz spokojnymi nocami.

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO