Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Emotopic na ratunek dla suchej i atopowej skóry

Nawilżający balsam w piance EMOTOPIC to lekki jak chmurka preparat o delikatnej, bardzo przyjemnej kompozycji zapachowej. Nadaje się idealnie do codziennego stosowania w celu zapobiegania objawom i dolegliwościom wywołanym suchością skóry (tj. zaczerwienienie, podrażnienie, świąd) szczególnie w przebiegu atopowego zapalenia skóry (AZS). Wyrób przeznaczony jest dla osób z uszkodzoną barierą naskórkową, ze zwiększoną skłonnością do wystąpienia reakcji alergicznych oraz nadwrażliwością na czynniki zewnętrzne, w tym substancje drażniące. Wskazany jest w celu zapobiegania nasilaniu i nawrotom objawów towarzyszących AZS oraz innym dermatozom, którym towarzyszy nadmierna suchość skóry. Polecany do stosowania profilaktycznie w przypadku skóry z tendencją do przesuszania. Przeznaczony do stosowania po ukończeniu 6. miesiąca życia, dla dzieci i dorosłych.

Tworzy na skórze barierę ochronną i przywraca jej prawidłowe funkcje. Działa profilaktycznie, zmniejszając skłonność do powstawania podrażnień, łagodzi zaczerwienienia oraz zapobiega przesuszeniu skóry. Wspomaga odbudowę oraz wzmacnia ochronny płaszcz lipidowy, zmniejszając w ten sposób podatność na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki zawartości lipidów lamelarnych, strukturalnie podobnych do lipidów naturalnie występujących w skórze, wyrób zmniejsza suchość skóry, łagodzi uczucie świądu oraz zapobiega nawrotom i zaostrzeniu objawów AZS. Formuła oparta jest na naturalnych olejach, przywraca komfort napiętej i szorstkiej skórze. Wyrób zmniejsza łuszczenie, wygładza, pozostawiając skórę miękką w dotyku.

Naturalne oleje obecne w formule sprawiają, że sucha i podrażniona skóra niemowlęcia wreszcie zostaje ukojona. Wyrób zmniejsza łuszczenie się skóry i wygładza ją, pozostawiając przyjemnie miękką w dotyku. Piankę łatwo i szybko się aplikuje, jest bardzo wydajna, dlatego jest idealnym wyborem na co dzień w ramach profilaktyki nasileń i nawrotów AZS oraz innych dermatoz, w których przebiegu występuje nadmierna suchość skóry.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO