Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Hops do wody

Ciepłe dni zachęcają do przebywania na świeżym powietrzu oraz kąpieli. Już od 3 miesiąca życia warto jak najczęściej chodzić z dzieckiem na basen, by wspierać jego rozwój ruchowy i ćwiczyć zmysł równowagi.

Maluszek w wodzie, prócz czujnej opieki, potrzebuje majteczek kąpielowych. Powinny one dobrze przylegać do sylwetki i zapobiegać „wpadkom fizjologicznym”.

Wielorazowe majteczki kąpielowe SIMED uszyte są z wodoodpornej tkaniny, a od środka wyściełane delikatną siateczką, która zapewnia skórze maleństwa maksymalny komfort. Wśród produktów Simed znajdziecie cztery wesołe wzory majteczek. Dzięki regulacji za pomocą napów można je dopasować do figury. Są idealne dla dzieci o wadze od 3 do 12 kg.

Wielorazowe majteczki kąpielowe to rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Korzystając z nich nie produkujesz trudno rozkładających się śmieci, a zarazem oszczędzasz.

Planujesz wypad z niemowlakiem na basen lub na plażę? Spakuj majteczki kąpielowe SIMED i czerp radość z każdej chwili pływania z dzieckiem.

Wszystkie produkty znajdziesz na: www.simed.pl a z kodem „DobraMama22” otrzymasz 15% rabatu na całe zamówienie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock