Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Innowacje Bebetto – jak pomagają Ci w korzystaniu z wózka?

Marka Bebetto zawsze silnie akcentuje innowacje stosowane w swoich wózkach. Warto się im przyjrzeć i sprawdzić, na czym faktycznie polega ich unikalność.

Wybór wózka to ogromnie ważny etap dla przyszłego rodzica. Taki wózek musi być godny zaufania i solidnie wykonany, aby można było na nim polegać przez pierwsze lata życia dziecka. Ale powinien także być wygodny i funkcjonalny – tak, żeby każdy spacer był przyjemnością. Innowacje marki Bebetto mają na celu łączyć te kwestie. W jaki sposób?

Zwrotność i amortyzacja

Mnóstwo innowacji opracowanych przez Bebetto odnosi się do kwestii komfortowego prowadzenia wózka. Opatentowane rozwiązania takie jak SAS (Shock Absorption System) czy DMS (Direction Memory System) mają za zadanie wyłapywać drgania podczas jazdy po nierównościach oraz chronić przed blokowaniem się kół np. podczas jazdy po nierównej kostce.
Dla najbardziej wymagających proponowane są modele wyposażone w boczne amortyzatory Soft/Hard. Możesz je ustawić w trybie miękkim lub twardym – w zależności od wagi dziecka oraz nawierzchni, po której spacerujecie.
Wózki Bebetto wykorzystują duże koła, dzięki czemu bardzo wygodnie się je prowadzi. Są zwrotne i radzą sobie nawet na trudnym terenie. Jednak niektóre modele Bebetto wykorzystują tzw. koła Flexy Wheels. To rozwiązanie cechuje się taką samą sprężystością jak “pompowane” odpowiedniki, ale jednocześnie nie trzeba sobie zawracać głowy kwestią dbania o ciśnienie w dętkach.

Wygoda podczas obsługi

Innowacje Bebetto nie ograniczają się wyłącznie do amortyzacji i prowadzenia. Istotne jest także to, aby dziecko miało zawsze komfortowe warunki wewnątrz wózka oraz aby rodzic miał do niego wygodny dostęp.
Wprowadzenie aktywnego pałąka sprawiło, że regulacja nachylenia gondoli jest jeszcze łatwiejsza niż dotychczas. Wystarczy docisnąć uchwyt do przenoszenia gondoli, aby dało się ustawić budkę w najbardziej optymalnej pozycji.
Wentylacja w gondoli zapewnia dodatkowy przepływ powietrza dla dziecka umieszczonego w wózku. Do dyspozycji rodzica mogą być np. siatkowany panel w budce, jak i odkrywane kratki na dnie gondoli.
Wózki Bebetto są przeznaczone także dla większych dzieci – nawet 3-latków. Dlatego trudno nie docenić faktu, że niektóre spacerówki tego producenta można składać zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.
Jak widać – innowacje Bebetto to nie tylko slogan. Decydując się na produkty tego producenta możesz korzystać z rozwiązań, które naprawdę ułatwiają życie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO