Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Króliczek Alilo – zabawka edukacyjna do zadań specjalnych

Rodzina króliczków Alilo została zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach i ich rodzicach. To wielofunkcyjna zabawka edukacyjna, łącząca w sobie cechy gadżetu, który cieszy i bawi, a zarazem uczy i rozwija nasze dziecko.

Alilo jest najwyższej jakości odtwarzaczem plików MP3, dyktafonem oraz lampką – wszystko to zaklęte jest w przyjaznej postaci króliczka. To produkt zawierający nieskończoną ilość funkcji, które ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Oczywiście nas – dorosłych, bo dzieci znajdą zastosowanie Alilo do zabaw, o których nawet by nam się nie śniło. I z tym nasz króliczek radzi sobie rewelacyjnie!

Zabawa, nauka, zdrowy sen

Alilo to zabawka wykonana z najtwardszego oferowanego na rynku tworzywa ABS, które jest odporne na upadki i uderzenia. Jej ergonomiczny kształt, pozbawiony ostrych krawędzi pewnie leży w małych rączkach. Nasycone kolory i estetyczny wygląd króliczka sprawiają, że staje się on najlepszym przyjacielem naszego dziecka. Już od kołyski króliczek koi maleństwo do snu, szumiąc białym szumem przypominającym noworodkowi środowisko z brzucha mamy. Silikonowe, świecące uszy króliczka stymulują dotyk i wzrok oraz silnie pobudzają emocje najmłodszych dzieci. Dodatkowo mogą spełniać rolę niezawodnego gryzaka, ponieważ zostały wykonane ze specjalnego materiału zgodnego ze standardami RoHS, bezpiecznego dla niemowląt i dzieci, o higienę którego łatwo zadbać. Dla starszych dzieci króliczki są rewelacyjną lampką, która pozwoli im spokojnie zasnąć. Radosne melodyjki, bajki i kołysanki, które są fabrycznie wgrane do odtwarzacza, ćwiczą koncentrację i słuch oraz pobudzają do kreatywnej zabawy. Panel sterowania króliczkiem jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Króliczek obsługuje pliki w formacie MP3, a całą jego zawartość można aktualizować dzięki wbudowanej karcie 4 GB Micro SD i dołączonemu kablowi USB. Możliwość modyfikacji list piosenek, nagrań i bajek pozwala na wykonanie niezliczonej ilości zmian w króliczku. Funkcja dyktafonu rozbudzi ciekawość i wyobraźnię dziecka (oprócz głosu można nagrywać różne dźwięki), a co istotne, poprzez powtarzanie wspomoże naukę mówienia.

Pomoc dydaktyczna dla nauczycieli

Alilo jest fantastycznym narzędziem dydaktycznym pomocnym w przedszkolu czy szkole. Króliczki na co dzień śpiewają ukochane piosenki, opowiadają bajki, kołyszą do snu podczas leżakowania, nagrywają popisy aktorskie i recytatorskie dzieci. Świetnie sprawdzają się też w nauce języków obcych, wystarczy jedynie zamienić playlistę na obcojęzyczną i gotowe! Dodatkowo dyktafon może posłużyć do kontrolowania wymowy szczególnie trudnych słówek i zwrotów. Warto wspomnieć, że króliczek Smarty ma identyfikator kolorów, który jest pomocny w nauce kolorów w języku polskim i angielskim. Smarty to polisensoryczna grzechotka, która dzięki efektowi wizualnemu, słuchowemu i kodowaniu określonego przedmiotu pozwala na wielozmysłową naukę kolorów naszych najmłodszych. Zabawki doskonale sprawdzają się jako pomoc w terapii logopedycznej oraz w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Wysoka jakość dźwięku i szeroki zakres zastosowania pozwala na używanie króliczków Alilo w grupach przedszkolnych, wczesnoszkolnych lub podczas imprez, np. urodzinowych. Małego przyjaciela można zabrać ze sobą do ogrodu czy na spacer, co umożliwi szaloną zabawę przy muzyce na świeżym powietrzu.

Przyjaciel dzieci i dorosłych

Alilo jest przyjazny dla środowiska i wydajny dzięki wbudowanemu akumulatorowi o dużej pojemności, który działa aż do 5 godzin. Króliczek nie potrzebuje wymiennych baterii, wystarczy użyć kabelka USB do naładowania jego akumulatora. Jest zabawką oszczędzającą energię, po 30 minutach odtwarzania samodzielnie się wyłączy. Rodzina króliczków Alilo została zaprojektowana z pasją i odpowiedzialnością, różnorodność modeli dostosowana jest do potrzeb i wieku dzieci. Każdy króliczek posiada unikalny zestaw funkcji, co sprawia, że razem się uzupełniają i tworzą uroczą kolekcję. Zaletą króliczków Alilo jest możliwość personalizacji zabawki, dostosowania do indywidualnych preferencji, predyspozycji oraz zainteresowań dziecka. Zabawka ta jest zaprojektowana w wielu kolorach i stylach, które trafią w gust dzieci. Szerokie zastosowanie i różnorodność funkcji pozwala każdemu króliczkowi na pracę z dzieckiem w każdej grupie wiekowej. Króliczki Alilo to nieodłączni przyjaciele dzieci oraz nieocenieni towarzysze w odkrywaniu świata muzyki oraz bajek. Pozwalają rodzicom złapać oddech, a dzieciom rozwijać skrzydła w sferze społecznej, językowej i twórczej. To również idealna zabawka dla tych dzieci, które marzą o własnym zwierzątku…

Króliczki Alilo produkowane są z dbałością o bezpieczeństwo, estetykę wykonania i nowoczesny design. Wykonane są z atestowanych materiałów, posiadają znak CE. Alilo to rewelacyjny odtwarzacz MP3 i dyktafon oraz maskotka do przytulania i lampka nocna w jednym. Polecam zarówno dzieciom jak i dorosłym!

Anna Wilczyńska – wychowawca i nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu, logopeda, oligofrenopedagog.

fot. Mietek Małek

Dowiedz się więcej na www.alilo.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO