Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Łagodne ząbkowanie – to możliwe

Dla wielu rodziców pojawienie się pierwszego ząbka u dziecka jest wyjątkowym, wyczekiwanym momentem. Jest to bardzo emocjonalna kwestia, związana z pewnym etapem w rozwoju niemowlęcia. Pierwsze ząbki pojawiają się zwykle około 3-6 miesiąca życia dziecka a cały proces pojawiania się kolejnych może trwać nawet do 3 roku życia. Niestety nie zawsze jest to przyjemny okres zarówno dla maluszka jak i rodziców. Gorączka, obrzęk dziąseł, problemy ze snem, brak apetytu czy rozdrażnienie to tylko niektóre z symptomów ząbkowania które są związane z wyrzynaniem się zębów. Każdy rodzić dba o zdrowie swojego dziecka, stąd także temat ząbkowania i produktów do tego dedykowanych powinien być ważny i zrozumiały. Czy już wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Ważne aby wybrany preparat był bezpieczny, skuteczny i łatwy w aplikacji.

URGO Dentilia to mukoadhezyjny żel łagodzący objawy pojawiające się w okresie ząbkowania. Jest to pierwszy kojący masaż z technologią FILMOGEL® który:

  • Koi i zmiękcza dziąsła
  • Posiada specjalną końcówkę umożliwiającą masaż
  • Jest bezpieczny dla Twojego dziecka, ponieważ posiada naturalne składniki o łagodzącym działaniu:

rumianek – naturalne działanie kojące i przeciwzapalne

prawoślaz – zmiękcza dziąsła ułatwiając wyżynanie się ząbków

  • Ma przyjemny smak oraz nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ani cukru

Pozytywny wpływ Urgo Dentilia potwierdzono też w badaniach klinicznych i samooceny przeprowadzonych wśród mam, przeprowadzonych pod nadzorem lekarza pediatry.
Mamy doceniły skuteczność i komfort używania Urgo Dentilia, aż 90% z nich było usatysfakcjonowanych ze stosowania produktu. 95% oceniło że jest wygodny w użyciu i nadaje się do codziennego użytku, a 90% potwierdziło że posiada właściwości kojące.

URGO DENTILIA – ulga dla dziecka i rodzica

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock