Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nico Estilo Pro – czyli co może zaoferować komfortowa spacerówka?

Dziecko podczas spaceru musi mieć zapewniony komfort – w końcu ma się skupić na niezakłóconym poznawaniu świata. Wybór spacerówki jest więc naprawdę ważny. Czemu warto zwrócić uwagę akurat na Nico Estilo Pro?

Nico Estilo Pro to nowość wśród produktów marki Bebetto. Spacerówka ta to nowe spojrzenie na ceniony od lat model Nico – który cechuje niska waga i mnóstwo funkcjonalnych rozwiązań. W omawianej wersji na uwagę zasługuje m.in. śpiworek zamiast pokrowca na nóżki. Dlaczego to takie ważne?

Śpiworek w Nico Estilo Pro

Jednym z głównych wyróżników modelu Nico Estilo Pro jest śpiworek zamiast pokrowca. Podobnie jak tapicerka wózka, został on wykonany z eko-skóry. Takie rozwiązanie sprawia, że możesz szybko otulić dziecko przed spacerem. To naprawdę usprawnia wyjście z domu.

Jednocześnie podczas spaceru nie musisz stale upewniać się, czy dziecko nie odkryło się spod kocyka. Idealnie dopasowany do wózka śpiworek sprawi, że podczas jesiennych czy zimowych spacerów młodemu pasażerowi będzie po prostu komfortowo. A co z letnimi spacerami? Śpiworek w Nico Estilo Pro jest oczywiście demontowany, więc może w szafie wyczekiwać na powrót chłodniejszych dni.

Co poza śpiworkiem?

Jednak śpiworek to tylko jeden z wielu atutów wózka Nico Estilo Pro. Ma on do zaoferowania znacznie więcej. Przekładane siedzisko sprawia, że możesz spacerować z dzieckiem, tak jak mu najwygodniej. Młodsze – najczęściej woli spoglądać na Ciebie, jednak po jakimś czasie woli obserwować świat wokół i być ułożone przodem do kierunku jazdy.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że możesz złożyć wózek z wpiętym siedziskiem – bez znaczenia czy jest ono zainstalowane przodem czy tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu przenoszenie czy przechowywanie wózka naprawdę nie sprawia trudności.

Jak widzisz – Nico Estilo Pro to wózek stworzony z myślą o komforcie. Na pewno docenisz go zarówno podczas spacerów z niemowlakiem, jak i dwu- czy trzylatkiem.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock