Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nocnik teggi – innowacyjne rozwiązanie dla Twojego dziecka!

Nocnik teggi jest efektem współpracy fizjoterapeutów, rodziców i projektantów wzornictwa.

Jego ergonomiczny kształt zapewni Twojemu dziecku wygodę i prostotę użytkowania, a bezpieczna i stabilna antypoślizgowa podstawa zagwarantuje poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania z nocnika.

Dzięki innowacyjnej formie nocnika Twoje dziecko bez problemu siada i wstaje z niego w wygodnej i optymalnej pozycji ciała.
Zaspokajanie fizjologicznych potrzeb Twojego maluszka następuje w naturalnej oraz ergonomicznej pozycji. Symetryczny kształt produktu pozwala Twojemu dziecku intuicyjnie znaleźć najwygodniejsze miejsce dla siebie.

Nocnik posiada kompaktową budowę oraz zajmuje niewiele miejsca. Jest łatwy do przenoszenia i można go w wygodny sposób zabrać w podróż lub na spacer.
Nasz produkt posiada również atrakcyjne kolory, które zostały dobrane zgodnie z obowiązującymi trendami, dzięki czemu nocnik staje się częścią wnętrza Twojego domu.

Teggi doskonale nadaje się dla wszystkich dzieci, które zaczynają uczyć się korzystania z nocnika, sprawdzili to fizjoterapeuci którzy testowali produkt z różnymi maluszkami. Potwierdzają oni że w tej pozycji w której dziecko siedzi na nocniku, ma ono najlepszą fizjologiczną pozycję do wypróżniania.
Nocnik teggi składa się z dwóch części: z dolnej części do której zbierają się nieczystości, oraz z górnej części – czystej, na której Twoje dziecko siedzi podobnie jak na desce sedesowej w toalecie. Dzięki temu, maluch uczy się higienicznego korzystania z toalety, a Ty masz łatwiejszy dostęp do opróżniania i czyszczenia nocnika.

Warto zaznaczyć, że nasz nocnik może mieć wiele zastosowań w przyszłości. Może być wykorzystany jako zabawka, możemy przekształcić go w doniczkę do roślin lub pojemnik na kosmetyki. Daje mu to drugie życie i pomaga w dbaniu o środowisko naturalne poprzez ponowne wykorzystanie produktu.
Nocnik teggi to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który chce wspierać swoje dziecko w nauce samodzielnego korzystania z toalety.

www.teggi.eu

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO