Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nosidełka BABYBJORN dla dzieci

Nosidełka BABYBJORN to najwyższa jakość i wygoda. Odpowiednie dla dzieci od urodzenia, aż do trzeciego roku życia, w zależności od wybranego modelu. To najwyższy komfort i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka!

Ergonomiczne nosidełka BABYBJORN są miękkie, przyjemne w dotyku i co najważniejsze zapewniają zdrową pozycję dla bioderek dziecka. Potwierdza to Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder wydając pozytywną opinię dla nosidełek BABYBJORN.

Idealnym pierwszym nosidełkiem będzie BABYBJORN MINI – niezwykle miękkie, wygodne i łatwe w użyciu. Idealne na pierwsze miesiące życia dziecka, kiedy maluch potrzebuje bliskości rodzica.

 

pol_pl_BABYBJORN-ONE-nosidelko-Granatowy-4088_13

 

 

pol_pl_BABYBJORN-MOVE-3D-Mesh-nosidelko-Szary-Bez-10020_6

MINI BABYBJORN to najlepiej przystosowane nosidełko do noszenia noworodków. Delikatnie otula plecki, nóżki, bioderka. Zapewnia dobre wsparcie i wygodną pozycję. Idealne w domu, na wakacjach czy w podróży.

Nosidełko BABYBJORN ONE dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. To nosidełko, które rośnie razem z dzieckiem. To możliwe dzięki płynnej regulacji szerokości siedziska, wbudowanej wkładce dla niemowlaka i płynnej regulacji podparcia główki i wszystkich pasów.

ONE oferuje 4 pozycje noszenia malucha, które można samodzielnie zmieniać w prosty i bezpieczny sposób. Ma wygodny szeroki, wzmocniony pas biodrowy, a miękkie wypełnienie pasów naramiennych zapewnia najwyższy komfort noszenia.

Noszenie dziecka w BABYBJORN ONE jest wygodne i komfortowe zarówno tuż po urodzeniu jak i w wieku 3 lat, gdy waga malucha jest znacznie wyższa.

MOVE to nosidełko dla aktywnych rodziców. Idealne na co dzień, w podróży, na spacerze. Dla dzieci od urodzenia do 15 miesiąca życia. Wbudowane podparcie dla pleców rodzica, ergonomiczny pas biodrowy, szerokie szelki z wypełnieniem zapewniają właściwe rozłożenie ciężaru dziecka. Miękka, przewiewna tkanina z siateczki 3D Mesh zapobiega przegrzaniu i poceniu się dziecka.

BABYBJORN HARMONY to najwyższa jakość i wygoda dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. HARMONY posiada wygodny pas biodrowy, wyściełane podparcie pleców i wyściełane pasy naramienne, aby zapewnić noszącemu maksymalny komfort. Ustawienia nosidełka można łatwo dostosować zarówno do rosnącego dziecka, jak i noszącego. HARMONY wzmacnia bliskość i ułatwia wykonywanie codziennych czynności w towarzystwie dziecka. Idealne w domu, w podróży czy na spacerze i wakacjach.

https://scandinavianbaby.pl/pol_m_BABYBJORN_Nosidelka-BABYBJORN-107.html

088013-baby-carrier-harmony-anthracite-3d-mesh-lifestyle-babybjorn-10-large

 

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO