Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
image_processing20240318-8-zz5e06

Odkryj siłę przyjaźni i weź udział w konkursie z Tomkiem i Przyjaciółmi

Czy istnieje dla dziecka coś lepszego od zabawy z rówieśnikami? Tak! To zabawa z przyjaciółmi zestawami torów. A gdyby tak dodatkowo połączyć ją z udziałem w konkursie? Radość nie będzie mieć końca! Producent zestawów Tomek i Przyjaciele zaprasza wszystkich małych konstruktorów i ich przyjaciół do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie. Łączcie, budujcie i …. wygrywajcie! Szczegóły na stronie: Siła przyjaźni i moc współpracy.

Dzieci na całym świecie uwielbiają układać tory. Zabawa nimi uczy współpracy i sprzyja rozwijaniu umiejętności komunikowania się: wyrażania własnego zdania, przekonywania do swoich pomysłów, słuchania innych. Przyjaźń i współpraca to ważne wartości w życiu każdego dziecka. Pewnie dlatego maluszki tak bardzo lubią serial animowany Tomek i Przyjaciele. Jego bohaterowie przyjaźnią się i dbają wspólnie o to, aby na stacji wszystko przebiegało sprawnie i punktualnie. Z tej przyczyny dzieci pokochały również zestawy torów i lokomotywek inspirowane serialem. Dzięki nim mogą przenosić świat Tomka do swoich pokoi i tworzyć własne scenariusze na dobrą zabawę. Wspólnie z przyjaciółmi mogą budować świat wyspy Sodor, łączyć dowolnie różne zestawy, wymyślać nowe przygody, a teraz również… wygrywać nagrody.

image_processing20240318-8-givjzg

Baw się z przyjaciółmi i wygrywaj atrakcyjne nagrody

Dzięki współpracy z przyjaciółmi dziecko może stworzyć niepowtarzalne konstrukcje z zestawów torów Tomek i Przyjaciele. Teraz budowle mogą być jeszcze bardziej oryginalne, bo zestawy łączą się ze sobą! Wystarczy, że potem uwiecznicie efekty współpracy na zdjęciu, aby wziąć udział w konkursie. Co dokładnie należy zrobić?
1. Zbuduj razem z przyjaciółmi świat Tomka. Łączcie tory i zestawy w dowolny sposób.
2. Zrób zdjęcie waszej konstrukcji.
3. Wypełnij formularz, załącz do niego zdjęcie i wyślij go.
4. Wygrywaj.

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin znajdziesz na stronie: Siła przyjaźni i moc współpracy. Zgłoszenia można nadsyłać od 18 do 31 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 kwietnia.

Na zwycięzców czeka 5 kompletów wyjątkowych nagród składających się z zestawów: Wyścig o Puchar Sodoru oraz Kryształowa jaskinia.

image_processing20240318-8-16ol5n

Wspólna zabawa to ważna sprawa

Zestawy torów z serii Tomek i Przyjaciele sprzyjają kreatywnej zabawie w gronie przyjaciół. Dzięki nim dzieci uczą się kluczowych umiejętności społecznych: współpracy, negocjacji, wyrażania własnych myśli, rozwiązywania problemów i planowania. Teraz zestawy łączą się ze sobą, więc wspólna zabawa trwa jeszcze dłużej!

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock