Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Dziecięca beztroska

Dzieci, które z radością poznają świat latem mają wiele do odkrycia.

Gdy temperatura na to pozwala najlepiej, gdy biegają boso w samej pieluszce. Chodzenie bez obuwia jest bardzo zdrowe, zapobiega płaskostopiu i pomaga w utrzymaniu równowagi.

Szczęśliwy maluch, to taki, którego skóra oddycha. Pieluszka, musi zapewniać cyrkulację powietrza i zapobiegać przegrzaniu czy odparzeniom.

Czy znacie ekologiczne, wielorazowe pieluszki z wymiennymi wkładami chłonnymi? Jeśli nie, to koniecznie poznajcie. Pieluszki z kieszonką oraz otulacze SIMED szyte są z materiału z nieprzemakalna warstwą PUL, która zapewnia przepływ powietrza, ale też zatrzymuje wilgoć w środku. Wewnątrz pieluszki umieszcza się wkład chłonny z mikrofibry, bambusa, konopii czy z dodatkiem węgla.

Ogromnym atutem wielorazowych pieluszek jest ich cena. Kupujesz raz na cały okres pieluchowania, a one rosną wraz z dzieckiem. Wkłady i pieluszki pierzesz, suszysz i używasz ponownie. Wieluszki są pomocne w okresie odpieluchowywania. Dzięki doborowi odpowiednich wkładów np. bambusowych, które oddają nieco wilgoci przy nacisku, dziecko może poczuć, że ma delikatnie mokro i tym samym zrozumieć własną fizjologię. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji przetestować wielorazowych pieluszek, to naprawdę warto sięgnąć po nie latem.

SIMED.PPH, cena od. 19,95 zł

www.simed.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock