Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Już są! Nowi bohaterowie przybywają do bajkowego świata La Millou.

W świecie La Millou pełno jest niezwykłych zwierząt, które towarzyszą dzieciom podczas zabawy i wypoczynku. W nocy ułatwiają zasypianie, dając komfort i poczucie bezpieczeństwa, a w dzień rozbudzają ciekawość, zachęcając do wymyślania własnych, zwierzakowych historii. W najnowszej, jesiennej kolekcji, wśród liści i kwiatów, kryją się rozbrykane kangury, wesołe emu, białe niedźwiadki, zamyślone sowy i dostojne czaple. Spotkać tam można również sympatycznego buldożka angielskiego i niebiańskiego jednorożca.

Marka La Millou znana jest z pięknych, niepowtarzalnych wzorów wysokogatunkowych tkanin, na których znajduje się wiele motywów zwierzęcych i roślinnych. Z tkanin tych powstają pościele, koce, poduszki, otulacze, maskotki La Millou i wiele innych produktów. Dwa razy do roku La Millou prezentuje nowe kolekcje, uszyte z materiałów z autorskimi grafikami. Przy tworzeniu nowych wzorów projektantki inspirują się światowymi trendami, ale kierują się przede wszystkim sercem i pasją. Chcą, by produkty La Millou dostarczały dzieciom magii i stanowiły ważny element ich beztroskiego dzieciństwa. Chcą, poprzez przemyślany dobór wzorów, barw i tkanin, rozbudzać wyobraźnię. Wszystkie wzory są wysmakowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, aby od najmłodszych lat kształtować poczucie estetyki i dobry gust. Z kolei różnorodność grafik i kolorów daje możliwość wybrania motywu dopasowanego do wrażliwości dziecka, klimatu jaki chcemy mieć w domu lub nastroju w jakim jesteśmy, bo produkty La Millou mają także za zadanie cieszyć dorosłych, umilając im wyjątkowe chwile rodzicielstwa.

We wrześniu w sklepie La Millou pojawiło się 7 nowych wzorów:

Dundee & Friends Pink i Dundee & Friends Blue, to dwa pastelowe wzory, na których królują zwierzaki z dalekiej Australii. Wprawne oko wypatrzy tam m.in. kangury, emu, dziobaki, krokodyle, wallabie, wombaty czy kolczatki. W wersji różowej na pierwszy plan wybija się sympatyczna kangurzyca z maleńkim kangurzątkiem w kieszeni, a w wersji niebieskiej największy ptak Australii – emu.

IMG_1622_smoke_mint apaszka_la millou_minky_ecru_dundee & friends pink IMG_2272_grey IMG_2307

Jesienią do magicznego lasu La Millou zawitały nowe zwierzęta: na gałęzi odpoczywa mądra sowa Magic Owl, a w kniejach buszują ciekawskie, białe niedźwiadki It’s a Magic. A że dni stają się coraz krótsze i zmrok zapada szybciej, w magicznym lesie, wśród liści, dostrzec także można księżyc i pierwsze gwiazdy.

angel's wings_la millou_velvet_powder pink_magic owl 2 pack pieluszek_la millou_magic owl big john_la millou-minky_powder pink_magic owl IMG_2816_powder_pink

College camp to sympatyczny, nieco zawadiacki buldożek angielski w niebieskiej czapce z daszkiem, umieszczony na tle klasycznej, ponadczasowej kraty. Ten wzór, kojarzący się trochę z mundurkami prestiżowych szkół, powinien przypaść do gustu zarówno fanom piesków, jak i przedszkolakom oraz uczniom młodszych klas.

Universe of unicorn to propozycja dla miłośników kosmosu i fantastyki. W bajkowym wszechświecie jednorożca La Millou otacza wiele planet i gwiazd. Wystarczy zamknąć oczy, aby przenieść się wraz z nim wprost na rozgwieżdżone niebo.

komplet-pościeli-L_la millou_universe of unicorn (2) komplet_pościeli XL_la millou_universe of unicorn (1) apaszka_la millou_mink_ecru_universe sleepy_pig_la millou_minky_ecru_universe

Heron in cream lotus, to elegancki wzór w dostojne czaple, które wypoczywają wśród kremowych kwiatów lotosu. Kompozycja kolorystyczna przywodzi na myśl barwy charakterystyczne dla dalekowschodniego SPA. Całość emanuje spokojem i pozwala na moment oderwać się od pędu otaczającego świata.

IMG_2133_25 kura_babci_dany_la millou_minky_smoke mint_heron in cream lotus sleeping_bag_la milou_heron in cream POZYTYWKA_LA MILLO_HERON IN A CREAM LOTUS

W nowych kolekcjach znaleźć można m.in. mięciutkie koce z wypełnieniem przeznaczone dla dzieci i dorosłych, idealne na jesienne chłody; przyjemne w dotyku pościele z wypełnieniem; ciepłe śpiworki do wózków, a także maskotki – przytulanki Bunny w kształcie królika czy pojemne torby, w których łatwo zmieścić potrzebne rzeczy. Dostępne będą również kultowe Kury Babci Dany, śpiworki do spania dla najmłodszych, ciepłe apaszki i zimowe mufki dla mam, czyli produkty cenione i poszukiwane przez wielu rodziców. Nowe kolekcje pojawiły się w sprzedaży we wrześniu b.r.. Zapraszamy na zakupy do salonu firmowego La Millou, przy ulicy Klimczaka 1 w Miasteczku Wilanów w Warszawie, do sklepów partnerskich La Millou, których lista znajduje się na stronie internetowej oraz do sklepu internetowego: www.lamillou.com. W październiku możemy się spodziewać kolejnych nowości.

Sesja-palac-1-101

*    *    *

La Millou jest polskim producentem akcesoriów dziecięcych, sprzedawanych w ponad 30 krajach. Produkty tej marki, uwielbianej przez rodziców i dzieci, można spotkać nie tylko w Polsce, Europie Zachodniej czy USA. Dotarły też m.in. do Izraela i Australii, a prawdziwą furorę robią w Azji. Znakiem rozpoznawczym La Millou są piękne i oryginalne wzory wysokogatunkowych tkanin, z których powstają pościele, kocyki, maskotki, ubranka i torby. W trosce o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa dla najmłodszych klientów, La Millou ściśle współpracuje z Instytutem Matki i Dziecka. Z marką współpracują także ambasadorzy: osobowości ze świata mody, kina, muzyki i mediów społecznościowych.

Więcej informacji o marce La Millou na stronie internetowej www.lamillou.com oraz profilu Facebook https://www.facebook.com/LaMillouOfficial i Instagram https://www.instagram.com/la_millou

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock