Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Łóżeczko dziecięce — jak znaleźć model idealny?

Kompletując wyprawkę dziecięcą, należy pamiętać nie tylko o wózku, ubrankach i kosmetykach, ale i łóżeczku dziecięcym. To właśnie ono będzie na zmianę z ramionami rodziców stanowić dla malucha miejsce do odpoczynku. Odpowiedni dobór mebla to kwestia priorytetowa, aby zapewnić bezpieczeństwo, stabilizację i regenerację sił.

obraz_1

Łóżeczko w pokoju dziecka to dla rodziców jeden z najważniejszych mebli, który służyć będzie pociesze przez lata. Choć wielu opiekunów skupia się przede wszystkim na estetyce, to jednak wykonanie i funkcjonalności powinny przyświecać podczas zakupu. Współcześnie dostępne są liczne rozwiązania, które rosną z dzieckiem.

Warte uwagi są z pewnością łóżeczka dziecięce, które nie tylko pozwalają zamienić mebel typowo niemowlęcy w łóżko dla starszaka, ale także gwarantują młodym rodzicom dopasowanie do ich potrzeb na każdym etapie pierwszego roku życia nowego członka rodziny. Model Krübb od marki skiddoü to rozwiązanie, które ułatwi sprawowanie opieki nad niemowlakiem. Dzięki trzystopniowej regulacji wysokości materaca rodzice zyskują łatwy dostęp do maluszka, a także nie muszą się bać o jego bezpieczeństwo. Możliwości wyjęcia trzech szczebelków oraz zmiana łóżeczka w tapczanik z pewnością przydadzą się w późniejszym etapie rozwoju, kiedy maluch z radością będzie odwiedzać rodziców o poranku.

Ważne przy wyborze łóżeczka są także materace. Od ich wykonania zależy bezpieczeństwo i zdrowie malucha. Model Mads jest wyrobem medycznym, który stanowi wsparcie w przypadku poporodowych dysfunkcji ruchowych. Zdejmowany pokrowiec to z kolei najwyższy poziom higieny.

Niemniej ważna jest estetyka. Choć wielu rodziców szuka kolorowych łóżeczek, to najlepszym rozwiązaniem są proste barwy i wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane w produktach skiddoü naturalne kolory z łatwością wpiszą się w pokój noworodka, jak i malucha, który ma już swoje upodobania.

Łóżeczka dziecięce to nie tylko meble na stałe ulokowane w dziecięcym wnętrzu, ale także rozwiązania, które wykorzystuje się podczas wszelkich wyjazdów. Podróżujący rodzice z pewnością docenią łóżeczka turystyczne, jak np. Lunar, które nie tylko zapewnią maluchowi miejsce do regeneracji sił, ale będą stanowić przestrzeń do bezpiecznej zabawy w pomieszczeniach nieprzystosowanych dla małych dzieci. Ich atutem jest łatwe składanie, niewielka waga, jak i zastosowanie specjalnej konstrukcji z siatką gwarantującą cyrkulację powietrza oraz widok na to, co dzieje się w środku.

Wybór łóżeczka to zatem kwestia wymagająca przemyślenia i czasu. Mebel powinien towarzyszyć dziecku i rodzicom, gwarantując komfort życia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock