Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Regały Manhattan – drewniane meble Montessori do dziecięcego pokoju

Wyposażenie pokoiku swojej pociechy to nie lada sztuka, a urządzenie przestrzeni dla malucha, który jest coraz ciekawszy świata i chce go odkrywać na własny sposób, stanowi jeszcze większe wyzwanie dla rodziców. Odpowiednio dobrane meble pozwolą dziecku swobodnie rozwijać kreatywność, wyobraźnię i aktywność, nie ograniczając jego możliwości. Tak w skrócie prezentuje się filozofia Montessori, którą można wprowadzić w życie poprzez meble zgodne z jej zasadami. W Bellamy spotkasz je w formie regałów Manhattan obejmującej kolekcje Phoebe i Joey.

Manhattan_Phoebe_Joey_01

Jak urządzić pokój dziecięcy zgodnie z filozofią Montessori?

Aby dziecko mogło się swobodnie rozwijać, należy mu zapewnić odpowiednie środowisko, które ten rozwój będzie wspierać. Ważne jest więc urządzenie dziecięcego pokoju w taki sposób, aby jego wyposażenie umożliwiało maluchowi poznawanie świata na własną rękę. Pomocne w tym będą meble zaprojektowane zgodnie z filozofią Montessori. Są nimi regały Manhattan z kolekcji Joey i Phoebe, które swoim kształtem przypominają budynki. Prosta konstrukcja, ciekawy kształt oraz różnej wielkości półki, szuflady, szafki oraz schowki pobudzają dziecięcą wyobraźnię, zachęcają do samodzielnej organizacji zabawek, a także rozwijają kreatywność.

Phoebe & Joey – regały w kształcie domku do każdego dziecięcego wnętrza

Manhattan_Phoebe_Joey_01

Obie kolekcje regałów Manhattan to meble o uniwersalnej stylistyce, które świetnie sprawdzą się w każdym dziecięcym pokoju. Co więcej, doskonale dopasujesz je do innych mebli Bellamy, a to za sprawą prostej formy oraz wykończenia o neutralnym charakterze w kolorach bieli, szarości i naturalnego drewna sosnowego. Chociaż regały Joey oraz Phoebe różnią się od siebie kształtem, rozmiarem czy rozkładem półek i schowków, to warto je ze sobą łączyć, ponieważ doskonale się uzupełniają, tworząc oryginalne i funkcjonalne wnętrze.

Regały Manhattan a filozofia Montessori

Urządzając pokój malucha, wybierajmy meble i dodatki, które będą wspierać dziecko w rozwoju oraz swobodnym poznawaniu świata. Regały Joey i Phoebe za sprawą swojego ciekawego kształtu pozwalają dziecku rozwijać kreatywność, tworząc przestrzeń do zabawy, ale również nauki sprzątania i organizacji. Co ważne z punktu widzenia pedagogiki Montessori, nawet najmłodsze dzieci mają nieograniczony dostęp do półek, dzięki czemu mogą kształtować swoją samodzielność. Wygodne w użytkowaniu zamykane szafki znacznie ułatwią naukę sprzątania oraz organizacji zabawek. Poznaj wszystkie funkcjonalności regałów Manhattan i stwórz przestrzeń dla swobodnego rozwoju swojego malucha.

www.bellamy.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO