Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
Pasta SEYSSO Kids Penguin

Rozpocznij owocową przygodę z nową pastą do zębów dla dzieci SEYSSO Penguin

Marka SEYSSO wprowadziła do swojej oferty wyjątkową propozycję dla dzieci. Owocowa nowość SEYSSO Penguin, to nie tylko pasta do zębów – to zaproszenie do odkrywania zdrowych nawyków, zachęcające do tego, aby zmieniać rutynę w ekscytującą przygodę. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat pasta dołącza do pozostałych produktów z rodziny SEYSSO Kids, budując kompletne porfolio do higieny jamy ustnej dla najmłodszych.

Wybierając pastę do zębów dla najmłodszych warto zwrócić szczególną uwagę na jej skład. Nowa pasta SEYSSO Penguin wzmacnia szkliwo i skutecznie zapobiega powstawaniu próchnicy, co dajeSeysso Pasta do zębów rodzicom pewność, że dbają o zdrowie zębów swojego dziecka od najmłodszych lat. Pasta zawiera kompozycję składników starannie dobranych do potrzeb dzieci, w tym nanohydroksyapatyt i fluor, które działają synergistycznie. Nanohydroksyapatyt, nazywany inaczej płynnym szkliwem, jest odpowiedzialny m.in. za odbudowę szkliwa, jednocześnie zwiększając jego naturalną ochronę. Zawartość fluoru na poziomie 1000 ppm, zgodnie z zaleceniami Europejskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (EAPD) , gwarantuje skuteczną ochronę bez żadnych obaw.

Produkty z kolekcji SEYSSO Kids to idealny wybór dla małych odkrywców świata zdrowych zębów. Opracowana z myślą o dzieciach w wieku 0-6 lat pasta SEYSSO Penguin zapewnia niezawodną ochronę przed próchnicą, a jej owocowy smak zamienia rutynowe dbanie o higienę jamy ustnej w przyjemny rytuał. Nowa kompozycja smakowa pasty SEYSSO Penguin w naturalny sposób motywuje do higieny jamy ustnej. Apetyczne połączenie malin i jagód sprawia, że dzieci chętniej sięgają po szczoteczkę i pastę. Z czasem uczy to regularności i doskonali w praktyce mycia zębów od najmłodszych lat.

Konsystencja pasty i niski stopień spieniania pozwalają w pełni wykorzystać potencjał pielęgnacji sonicznej. Dla skutecznej ochrony jamy ustnej i uzyskania najlepszych efektów SEYSSO zaleca stosować pastę dwa razy dziennie.

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO