Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Bądź Geekiem. Bądź fantastycznym rodzicem.

Jeśli co roku oglądasz całą trylogię “Władcy Pierścieni”, marzysz o latających deskorolkach i nie możesz się już doczekać, kiedy Twoje dziecko tak samo jak i Ty pokocha bohaterów “Gwiezdnych Wojen” to dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musisz czekać, aż Twój maluch podrośnie. Możesz zaszczepić mu miłość do popkultury i przy okazji świetnie spędzić z nim czas od pierwszych dni życia! Jak? Z pomocą serii produktów Baby Geek!

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż posiadanie pasji i zainteresowań, które sprawiają, że człowiek czuje się żywy. Geeki to osoby, które kochają zgłębiać wiedzę na różne tematy: od nauki, poprzez sztukę i technologię, aż po popkulturę. Są otwarte i ciekawe świata, zawsze zaintrygowane wszystkim, co może doprowadzić ich do odkrycia nowych rzeczy. Uwielbiają podejmować wyzwania, poznawać ludzi i myśleć poza schematami. A do tego nigdy, przenigdy się nie nudzą.

Jeśli Ty także jesteś taką osobą, a do tego – rodzicem, to nie przegap serii produktów edukacyjnych, które stworzyło wydawnictwo Muduko. Baby Geek to seria zupełnie inna od pozostałych dostępnych na rynku. Zamiast piesków czy kotków charakterystycznych dla gier dziecięcych spotkamy tu Obcego, King-Konga i Cthulhu – oczywiście w sympatycznej i niebudzącej grozy formie. Ale nie tylko ilustracje wyróżniają ją od konkurencji. Jej przeznaczeniem jest bowiem nie tylko rozwijanie u dzieci odpowiednich umiejętności, ale również bawienie dorosłych poprzez przypominanie im o ich ulubionych dziełach popkultury.

 

3D_Kontrasty_baby_geek_box

Geekowe Kontrasty
Z pewnością zdarzyło Ci się opowiadać niemowlakowi krótkie historie i pokazywać mu kontrastowe książeczki. Dzięki Geekowym Kontrastom, czyli heksagonalnym płytkom o czarno-białych ilustracjach z kolorowymi akcentami to zajęcie może być jeszcze fajniejsze. Wszystko dlatego, że na rysunkach znajdziesz wiele odniesień do popkultury, dzięki którym bardziej zaangażujesz się w interakcje z maluszkiem.
Nie ważne, że nie zrozumie on jeszcze czym jest Matrix albo podróże w czasie. Na pewno jednak wywołasz u niego uśmiech, gdy będziesz piszczeć jak R2-D2 lub zjadać na niby jego rączkę jak Pac-Man kuleczki.

 

3D_Potworki_baby_geek_box

Geekowe Memoski
Trzylatkom i ich rodzicom z kolei mogą spodobać się Geekowe Memoski. Formuła zabawy jest doskonale znana każdemu – to pamięciowa gra, w której należy wyszukiwać pary. Atrakcją są tu jednak ilustracje, które przedstawiają wspomniane już potworki. Co ciekawe, nie tylko te z filmów fantasy czy science-fition, ale również z mitów i legend jak Kraken czy Bazyliszek.
Dzięki nim możesz zabrać swoje dziecko do krainy wielkich przygód, kosmicznych otchłani czy niesamowitych krain. Niezwykły kształt płytek od razu zainteresuje malucha, podobnie jak sympatyczne i kolorowe ilustracje.
Geekowe Memoski to doskonała okazja do wspólnego ćwiczenia pamięci i koncentracji, ale przede wszystkim do wzmacniania więzi i pokazania jak potężną siłą jest wyobraźnia.
Dzięki nawiązaniom do pasji rodziców, czas spędzony wspólnie przy produktach Baby Geek może być jeszcze przyjemniejszy i pozytywnie wpływać na relację z dzieckiem – przyznaje Aleksandra Radomska-Budnik, psychoterapeutka młodzieży i młodych dorosłych, gospodyni podcastu Fantastyczna Kozetka.

Obydwa produkty z serii Baby Geek zadebiutują w Polsce już 4 maja – w Międzynarodowy Dzień Gwiezdnych Wojen.

www.muduko.com

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO