Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Matlander Smart idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka

Wielofunkcyjny, dwustronny materac/mata/dywanik doskonały do rozwoju sensorycznego dzieci już od pierwszych dni życia.

20190818_173827

Materace/dywaniki na podłogę to nie tylko atrakcyjna kolorowa ozdoba dla dziecka, to przede wszystkim centrum zabawy. Specjalnie dobrany pokrowiec i odpowiednia grubość pianki sprawią, że rozwijające się dziecko będzie miało komfort i bezpieczeństwo zabawy już od pierwszych tygodni życia. Odpowiednio dopasowana wielkość materaca pozwoli dziecku na swobodną zabawę (na materacu można rozłożyć zabawki, maty edukacyjne itp).

Korzystanie z materaca/dywaniku zapewni dziecku bezpieczną naukę siadania, raczkowania i chodzenia, a w późniejszym wieku swobodną zabawę dowolnymi zabawkami. Na jednym z boków wszyte są metki, które stymulują rozwój psychoruchowy niemowlaków i pobudzają zmysły, a do tego niemowlaki uwielbiają się nimi bawić!

20200310_143910

Wkład materaca/dywanika wykonany z atestowanej pianki o grubości 2cm, nie tylko świetnie izoluje termicznie ale również zapewnia ochronę w razie upadku.

Zastosowanie pokrowca z atestowanej wodoodpornej tkaniny z technologią odpychającą brud, tworzy bezpiecznie antyalergiczne środowisko, łatwe w utrzymaniu czystości. W razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Ponadto zdejmowany pokrowiec z możliwością prania jest dodatkowym atutem. Funkcjonalność materacy/dywaników Matlander Smart na podłogę pozwoli korzystać nie tylko w domu ale również na zewnątrz, poza domem np. tarasie, ogrodzie, parku czy na plaży. Dodatkowymi atutami materaca podłogowego oprócz izolacji termicznej, ochrony przez upadkiem, łatwości transportu i wszechstronności zastosowania(można go złożyć, zwinąć) jest łatwość utrzymania w czystości w porównaniu np. z kolorowymi wykładzinami i dywanami. Materac / dywan Matlander Smart to również bezpieczne środowisko dla alergików, ponieważ odpowiednio dobrany rodzaj tkaniny pokrowca w przeciwieństwie do wykładzin i dywanów nie sprzyja rozwojowi alergenów i roztoczy, jest łatwy utrzymaniu w czystości. Posiada jednolitą powierzchnie, wiec w przeciwieństwie do puzzli piankowych nie będzie się rozchodził w trakcie zabawy, łatwy w złożeniu i rozłożeniu, wystarczy złożyć lub zwinąć bez konieczności składnia poszczególnych elementów. Dwa róże wzory po obu stronach pokrowca. Dostępny w pięciu wzorach.

20190818_183717

Materace Matlander Smart posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka

Dostępne rozmiary: 150x200x2cm; 150x180x2cm;150x150x2cm; 150x100x2cm

www.matlander.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock