Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Thule Sleek Black on Black

Wielokrotnie nagradzany wielofunkcyjny wózek dziecięcy Thule Sleek od teraz dostępny jest w nowej, czarnej wersji kolorystycznej, stworzonej z myślą o rodzicach, którzy chcą eksplorować z dziećmi miejskie przestrzenie… jeszcze bardziej stylowo.

Thule Sleek został zaprojektowany z myślą o rodzicach, którzy zamiast siedzieć czy krążyć z dziećmi w jednym miejscu, wolą śmiało eksplorować miejskie przestrzenie, muzea, parki i inne godne odwiedzenia miejsca. Najnowsza wersja wyposażona została w nową czarną aluminiową ramę oraz materiał w kolorze Midnight Black – to połączenie sprawia, że wózek zdecydowanie wyróżnia się z tłumu stylowym wzornictwem.

Thule Sleek Black on Black
Thule Sleek Black on Black

Oczywiście, doskonały wygląd to nie jedyna zaleta Thule Sleek Black on Black – czterokołowy wózek jest lekki, wszechstronny, bezpieczny, wygodny i bajecznie prosty w prowadzeniu, co czyni go idealnym towarzyszem miejskich podróży, również w zatłoczonych okolicach, ciasnych uliczkach, na nierównych brukowanych nawierzchniach i w komunikacji miejskiej.

Nowy kolor, ta sama wszechstronność

Podobnie jak inne wersje, również Thule Sleek Black on Black może być konfigurowany na wiele różnych sposobów, dopasowując się tym samym do zmieniających się potrzeb rodziny. Można na nim zamontować klasyczne siedzisko, gondolę lub fotelik samochodowy (przodem lub tyłem) i wygodnie transportować jedno, dwoje lub troje dzieci (na wózku jednocześnie można zamontować dwa dowolne siedziska + dodatkową platformę).

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Thule Sleek gwarantuje małym pasażerom bezpieczeństwo – wszystkie elementy i konfiguracje wózka zostały bowiem rygorystycznie przetestowane pod tym kątem. Niezależnie od tego, czy wybieramy się na spacer, czy na drugi koniec miasta, Thule Sleek będzie wygodny, łatwy w prowadzeniu i bezpieczny. To pierwszy czterokołowy wózek w ofercie Thule – jednak podczas jego projektowania wykorzystano ogromne doświadczenie projektantów firmy, zdobyte podczas opracowywania kolejnych generacji trzykołowych wózków dla aktywnych rodziców.

Thule Sleek Black on Black
Thule Sleek Black on Black

Co ważne, Thule Sleek w każdej wersji – również w czarnej – doskonale chroni dzieci przed upalną pogodą. Zarówno w gondoli, jak w siedzisku daszek jest wysoce przewiewny i ma wbudowane okienko oraz osłonę przeciwsłoneczną, a materiał, z którego go wykonano skutecznie chroni przed promieniowaniem UV (UPF 50+, co stanowi najwyższy poziom ochrony).

Wózek w Twoim stylu

Wraz z pojawieniem się w ofercie najnowszej czarnej wersji (Black on Black), łączna liczba wariantów kolorystycznych wózka Thule Sleek rozszerzyła się do 6. Do wyboru są również Grey Melange (melanż), Midnight Black (wersja z aluminiową srebrną ramą i czarnymi materiałami), Shadow Grey (szary), Navy Blue (granat) oraz Energy Red (czerwień). Dzięki tej różnorodności oraz dużej liczbie dostępnych akcesoriów dodatkowych (uchwytów na kubki, śpiworków, toreb, etc.) każdy rodzic może bez problemu wybrać zestaw idealnie wpisujący się w jego gust.

Więcej informacji o wózku (cenę, pełną specyfikację, etc.) znaleźć można na stronie Thule.com.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock