Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Układanki edukacyjne dla dzieci w sklepie ZieloneZabawki.pl

Układanki dla dzieci to dobry pomysł na prezent nie tylko z okazji zbliżających się świąt. Pobudzają wyobraźnię dziecka, kreatywność, ćwiczą małą motorykę, a przede wszystkim dostarczają równocześnie wiele frajdy podczas zabawy. Wśród układanek można znaleźć wiele wzorów: drewnianych, magnetycznych czy też klocków sześciennych. W ofercie sklepu internetowego Zielone Zabawki warte uwagi są te magnetyczne od Sevi. To bestseller!

Dlaczego są tak lubiane przez dzieci? Magnesy to coś interesującego, bo dwa elementy można połączyć ze sobą bez użycia kleju. Na pewno intryguje to najmłodszych. Myślą „jak to działa”? Pozwalają na szybką kreację dowolnych obrazków na tablicach, układanie działań matematycznych lub słów.

Marka Sevi wprowadziła w tym roku, do swojej oferty układanki w formie książki magnetycznej. Są znakomitym rozwiązaniem dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Każda z nich zawiera trzy różne tła, nasuwające koncepcje zabawy, oraz wiele elementów. Różne motywy znajdują zwolenników wśród dziewczynek i chłopców. Małe fanki i fani modowych rewolucji będą mieli okazję ubrać 8 postaci w różnych sceneriach, może ktoś inny będzie chciał odzwierciedlić swój nastrój na tle „twarze”, bądź wspomnieć ostatnią wizytę w cyrku i zaprezentować domownikom program artystyczny. Natomiast na kartach zabawki z motywem „pory roku” można ułożyć wymarzoną pogodę, czy też ostatnie wakacje.

Zwarta forma daje wiele możliwości. Za każdym razem może być opowiedziana inna przygoda, a scenariusze zabawy mogą nie mieć końca. Doskonale sprawdza się podczas podróży. Magnesy nie przesuwają się, a pojemnik zabezpiecza przed rozsypaniem. Świetny pomysł łączący edukację z zabawą. Układanki magnetyczne Sevi dzięki swojej konstrukcji można ustawić na półce wśród książek po zakończonej zabawie.

Więcej informacji na stronie: www.zielonezabawki.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock