Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Wózek Annet Plus wyróżniony przez Alles Beste

24 września 2021 roku magazyn Alles Beste opublikował wyniki najnowszego zestawienia wózków spacerowych. Wśród 28 testowanych spacerówek, wózek Lionelo Annet Plus zajął wysoką lokatę tuż obok zwycięzcy zestawienia. Model doceniono za atrakcyjną cenę, liczbę akcesoriów i możliwość płynnego składania i rozkładania, otrzymał więc pozytywną ocenę z wyróżnieniem „wygodny”.

Alles Beste to niezależny niemiecki magazyn, zajmujący się testowaniem produktów dostępnych na rynku marek, w różnych kategoriach sprzedażowych, np. elektronika, AGD, w tym również z branży dziecięcej. Ich misją jest pokazywanie przebadanych artykułów, aby ułatwić konsumentom podejmowanie decyzji zakupowych. W skład oceny i przyznania wyróżnienia wchodzą różne czynniki, w przypadku artykułów dziecięcych najczęściej są to: cena, jakość i mobilność. Magazyn przez lata wyrobił sobie właściwą renomę wśród konsumentów, obiektywnie sprawdzając rzeczy przy udziale specjalistów z branży. Tym bardziej cieszy więc fakt, że produkty Lionelo są regularnie doceniane przez Alles Beste i zdobywają pozytywne noty.

Alles Beste testuje wózek Lionelo!

Po czerwcowym zestawieniu i sukcesie łóżeczka turystycznego Lionelo Sven Plus, Alles Beste wzięło pod lupę 28 wózków spacerowych dostępnych na rynku niemieckim. Z końcem września ukazały się wyniki testów, w których wózek spacerowy Lionelo Annet Plus zajął wysoką lokatę tuż obok zwycięzcy zestawienia. Otrzymał pozytywną ocenę z wyróżnieniem „wygodny”. Redakcja doceniła w znacznej mierze atrakcyjną cenę, liczbę akcesoriów i możliwość płynnego składania i rozkładania.

Lionelo Annet Plus w Alles Beste

Z recenzji przygotowanej przez Andreę Zschocher konsument dowie się, że wózek posiada dobrą amortyzację i duże koła, które „gwarantują komfort nawet na trasie pełnej wybojów”. Dziennikarka zauważyła również, iż „składanie wózka zajmuje kilka sekund i jest całkowicie intuicyjne”. Annet Plus doceniono za liczbę dodatków „śpiwór na nogi, moskitiera, uchwyt na kubek”, a także pojemną torbę pod wózkiem, która „wisi wyżej niż w innych testowanych wózkach”. Recenzję podsumowuje zdanie, że „Lionelo Annet Plus to komfortowy wybór w średnim segmencie cenowym.”.

Pełne zestawienie produktów, biorących udział w testach, znajduje się pod linkiem.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO