Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Detektyw Ząbek powraca, i nie jest sam. Oto „Strażnicy Magicznego Jorku”!

Uwielbiany przez słuchaczy i słuchaczki w każdym wieku bajkowy Detektyw Ząbek powraca w nowej przygodzie. „Strażnicy Magicznego Jorku” to niezwykła podróż do krainy wyobraźni, którą swoim głosem ożywia Jarosław Boberek.

Detektyw Ząbek debiutował w Storytel jako jeden z bohaterów opowieści mających być współczesnymi odpowiedziami na klasyczne bajki. Śledczy rozgryzał sprawy trapiące mieszkańców Magicznego Jorku, a dla nas był przewodnikiem w tym pełnym niesamowitych istot mieście. Dotychczas w Storytel ukazało się blisko dwadzieścia historii z Detektywem, m.in. „Detektyw Ząbek i sprawa Śpiącej Królewny” czy serie „Wakacje Detektywa Ząbka” oraz „Siedem prac Detektywa Ząbka”.

„Detektyw Ząbek i Strażnicy Magicznego Jorku” to nowy rozdział w przygodach tego bohatera. To najdłuższa i tworzona z największym rozmachem opowieść o bajkowym postrachu kryminalistów. To słuchowisko, w którym najróżniejsze efekty dźwiękowe pobudzają wyobraźnię słuchaczy i słuchaczek, a u boku Detektywa pojawiają się dzielna i waleczna Wróżka Zębuszka, genialny (i futerkowy) wynalazca Q, równie sprytny, co głodny szczur Myszonos, oraz rzecz jasna Pan Leniwiec, obdarzony charakterystycznym dla leniwców refleksem. Wspólnie tworzoną oni drużynę znaną jako tytułowi Strażnicy Magicznego Jorku.

Głosami wszystkich postaci przemawia niesamowity Jarosław Boberek, mistrz dubbingu, w którego ustach każdy bohater i każda bohaterka zyskuje unikalne brzmienie.

Niezwykli bohaterowie i niesamowite bohaterki zrodzili się natomiast w głowie Tomasza Duszyńskiego. Ten niezwykle wszechstronny autor podbił serca słuchaczy i słuchaczek Storytel trylogią retro kryminałów “Fenomen z Warszawy”. Duszyński u dorosłych wzbudza dreszczyk emocji, pytając, kto zabił, a najmłodszych przenosi do światów zaludnionych najbardziej wymyślnymi istotami, przeżywającymi ekscytujące przygody.

 

Więcej o „Strażnikach Magicznego Jorku”:
Detektyw Ząbek jest najlepszym detektywem w Magicznym Jorku, gdzie mieszkają istoty z wszystkich bajek, baśni, kreskówek, filmów i komiksów, jakie kiedykolwiek zrodziła ludzka wyobraźnia. Nawet on jednak nie jest w stanie sam stawić czoła przeciwnikowi, który grozi zniszczeniem bariery między światem wyobraźni a królestwem ludzi. Gdy się tak stanie, konsekwencje dla baśniowych stworów mogą być katastrofalne! Dlatego, gdy szefowa Magicznego Wywiadu zwraca się o pomoc do słynnego Detektywa Ząbka, ten wie, że musi sformować drużynę herosów, jakiej ten świata jeszcze nie widział.
Czy Strażnikom uda się powstrzymać zniszczenie bariery między światami? Czas ucieka!

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO