Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Dzień Dziecka w Hulakula

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku – ich święto. Dzień Dziecka to świetna okazja, aby spędzić czas całą rodziną, a specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji.

W niedzielę, 30 maja od godziny 12.00 będzie można m.in. wziąć udział w warsztatach kulinarnych, kreatywnych czy spotkać się z bajkowymi postaciami oraz uczestniczyć w bajkowym koncercie w wykonaniu Kuby Jurzyka.

Huczne świętowanie Dnia Dziecka w Hulakula to już tradycja. Z roku na rok na najmłodszych czekają coraz ciekawsze atrakcje. Także w tym roku Hulakula przewidziała program, który zainteresuje dzieci w każdym wieku.

otwarty plac zabaw HULAPARK dla dzieci w wieku 1-12 lat ( 3 strefy wiekowe) plus zewnętrzny plac zabaw w Strefie Letniej z ogromnych dmuchańcem.

pokaz i warsztaty kulinarne poprowadzone przez zwyciężczynię programu Master Chef Junior, Paulinę Foremny. Dzieci będą miały okazję pod okiem Pauliny przygotować smakowitą pizzę.

Warsztaty odbędą się w godzinach 14.00-16.00 i obowiązują zapisy od godz. 12.00 na recepcji głównej (liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zapisów)

warsztaty dubbingowe z Magdą Wasylik, głos znany z bajek takich jak Kraina Lodu, Świnka Peppa, Trolle, Atomówki i wielu innych.

bajkowe hity w aranżacji Kuby Jurzyka, fiinalisty IV edycji programu X Factor. Kuba Jurzyk wraz z przyjaciółmi tworzy prężnie działający kanał na youtubie Studio Accantus.

gra przygodowa z Hulakami, która polega na zbieraniu „Hulaków” na specjalnie przygotowanej karcie. Zebranie wszystkich „hulaków” zapewnia nagrodę w formie personalizowanych puzzli, wykonywanych na miejscu.

rodzinny turniej bowlingowy dla dzieci w wieku powyżej 7 roku życia. Turniej odbędzie się w godzinach 14.00-16.00 i obowiązują zapisy od godz. 12.00 na recepcji głównej (liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zapisów)

warsztaty kreatywne (długopisy 3d, tatuaże, slimy, modelowanie baloników, wyzwanie z Bobem Budowniczym,

Najmłodszy Dj Xavier w Polsce zadba o wrażenia muzyczne i zapewni gościom doskonałą zabawę!

Wydarzenie poprowadzi Julka Wróblewska, znana i lubiana aktorka.

Cena biletu 49zł

W cenie biletu: wszystkie wyżej atrakcje plus lemoniada, wata cukrowa, popcorn, lody tajskie!

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska 82b, Warszawa

Godz. 12.00-18.00

Partner: Asbud

Patronat medialny: Eska, miastodzieci.pl, czasdzieci.pl, dobra-mama.pl, dzieckowwarszawie.pl,

Wspieramy: Fundacja Art

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO