Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

JYSK wspiera akcję „Poduszka dla maluszka”

„Poduszka dla maluszka” to ogólnopolska akcja charytatywna, której celem jest zebranie jak największej liczby kolorowych poduszek dla maluchów w szpitalach, a także – zgromadzenie środków finansowych na doposażenie placówek medycznych. JYSK – jako główny partner – aktywnie angażuje się w te działania, organizując we wszystkich sklepach zbiórkę pieniędzy i wspierając akcję organizacyjnie.

W tym roku odbywa się już VIII edycja „Poduszki dla maluszka”. Wielobarwne, przytulne poduszki, które dzieci otrzymują podczas świątecznych wizyt – to odrobina czułości i radości, która pomaga w trudnych szpitalnych chwilach. – Początkowo nasz cel był prosty – zebranie kilkudziesięciu poduszek dla chorych dzieci, żeby wywołać u nich uśmiech i pozwolić na chwilę zapomnieć o badaniach i leczeniu – mówi Aleksandra Łacek, organizatorka akcji. – Nie spodziewaliśmy się, że akcja spotka się z tak pozytywnym odbiorem. Z roku na rok rozrastała się i teraz „Poduszka dla Maluszka” to coś więcej, coś wyjątkowego. Chciałabym bardzo podziękować firmom, które nas wspierają – bez nich nie moglibyśmy osiągnąć takich rezultatów.

Ubiegłoroczna edycja, której JYSK był również głównym partnerem, okazała się rekordowa. W ponad 200 sklepach JYSK oraz dzięki zaangażowaniu partnerów udało się zebrać ponad 52 000 zł i ponad 530 kolorowych poduszek. Wybrane przez pracowników szpitale zostały wyposażone w niezbędny asortyment oraz sprzęt AGD. – Ubiegłoroczna współpraca pozwoliła nam na zgromadzenie dużych środków finansowych, za które mogliśmy kupić doposażenie do 6 szpitali – mówi Rafał Andreas, organizator zbiórki i Kierownik jednego ze sklepów JYSK. – Mam nadzieję, że i w tym roku akcja przyniesie równie duże zainteresowanie i wsparcie, zarówno ze strony pracowników jak i klientów.

Podobnie jak wcześniej, także w tym roku JYSK organizuje zbiórkę na rzecz akcji „Poduszka dla maluszka”. Pieniądze można wrzucać do puszek w 217 sklepach na terenie całego kraju. Zaangażowanie firmy daje akcji również więcej możliwości organizacyjnych i poszerza krąg osób działających na jej rzecz. – JYSK jest ekspertem od komfortowego snu i wypoczynku, idea naszej firmy idealnie wpisuje się więc w szczytny zamysł akcji „Poduszka dla maluszka” – mówi Aleksandra Chalimoniuk, Dyrektor ds. Komunikacji i PR w JYSK Polska. – Ale też co bardzo ważne – misją naszej firmy jest wspieranie akcji, które realizują ważne społecznie cele. Zależy nam, by każdy pacjent – szczególnie ten mały – miał zapewnione jak najbardziej przyjazne i komfortowe warunki. Nawet drobny gest – jak ta kolorowa poduszka – może umilić przykre momenty w trakcie leczenia. Gorąco zachęcam wszystkich do wsparcia akcji „Poduszka dla maluszka”.

Zbiórka w sklepach JYSK potrwa do 16 grudnia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO