Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

„Kawa z Gwiazdą” – kolejna edycja wyjątkowych spotkań na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Komitet Ochrony Praw Dziecka powraca z niezwykłym cyklem spotkań „Kawa z Gwiazdą”. To wspaniała okazja do tego, aby spotkać się ze swoim idolem, a także wesprzeć działalność naszej organizacji. Jest to dla nas ogromna pomoc, za którą pięknie dziękujemy!

Tym razem zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Arturem Barcisiem – polskim aktorem filmowym, dubbingowym, teatralnym i telewizyjnym, reżyserem oraz scenarzystą, który od wielu lat współpracuje i wspiera działania komitetu. To okazja do rozmowy o kulisach pracy aktorskiej, znakomitych, polskich produkcjach i nie tylko.

Cel aukcji: zbieramy środki na działania KOPD w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci, pomoc dzieciom i ich rodzinom, opiekunom, w szczególności diagnozę i terapię psychologiczną, mediacje i porady prawne.

https://allegro.pl/oferta/kawa-z-gwiazda-artur-barcis-14012968290

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do pomagania i licytowania!

Kilka słów o Komitecie Ochrony Praw Dziecka:
Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się ochroną praw i interesów dzieci oraz ich rodzin. Od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Swoją misję KOPD realizuje poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz 20 oddziałów terenowych w całej Polsce. Komitet Ochrony Praw Dziecka jako organizacja pozarządowa świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny.
Misją KOPD jest pomoc tym, którzy sami nie mogą się ochronić – dzieciom. Aby robić to skutecznie organizujemy zbiórki publiczne i akcje CSR, kampanie społeczne, czy eventy – na czele z konkursem Świat Przyjazny Dziecku. Wszystko po to, by prowadzić konkretne szeroko zakrojone działania – od porad prawnych, przez diagnozy, terapię długo i krótkoterminową, mediacje, czy grupy wsparcia. Organizujemy również szkolenia i warsztaty dla osób zajmujących się zawodowo pomocą dziecku.

Więcej informacji na temat działalności KOPD można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.kopd.pl

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO