Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

KIDS’ TIME 2019 – przygotowania czas start!

Kieleckie Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdej firmy z szeroko pojętej branży dziecięcej. Jubileuszowa, 10 edycja wystawy, zapowiada się równie spektakularnie co poprzednie.

Podczas trzech targowych dni, osiem hal wystawienniczych wypełniają najnowsze osiągnięcia branży produktów dla matki i dziecka. Prezentują je producenci i dystrybutorzy wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła ich ponad 500. Wciąż rosnąca liczba wystawców spoza granic naszego kraju, międzynarodowe autorytety i wizyty delegacji zagranicznych – to niezbity dowód na to, że kielecka impreza stanowi istotny punkt na międzynarodowej mapie targów branżowych. Wśród firm, które zdecydowały się na udział w targach, znaleźli się przedstawiciele 21 krajów świata, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. Ekspozycja, którą, w ubiegłym roku odwiedziło ponad 7500 branżowych zwiedzających, zajęła ponad 19 000 metrów.

Podobnie jak w latach ubiegłych, wystawa już na tym etapie, wzbudza duże zainteresowanie firm, a swój udział potwierdzili liderzy branży. Wśród wystawców znajdą się zatem reprezentanci topowych marek z Polski i zagranicy. Jednak nie tylko. – Targi cieszą się przychylnością dużych marek, ale nie tylko. Nie ma chyba lepszego otoczenia do udanego debiutu niż KIDS’ TIME. To od lat miejsce rozmów i kontraktacji, znakomita platforma do nawiązania nowych i podtrzymania dotychczasowych kontaktów biznesowych. Dla małych i dużych firm, doświadczonych jak i początkujących przedsiębiorców – mówi menedżer projektu Aldona Matla.

Tradycyjnie już podczas targów pojawią się seminaria i warsztaty z udziałem profesjonalistów, a także wizyty przedstawicieli prasy zagranicznej. W ramach obchodów jubileuszu wystawy, zaplanowano szereg atrakcji. Targi to także okazja do spotkań firm z przedstawicielkami blogosfery parentingowej z całej Polski. Dotychczas targi odwiedziło ich ponad 50. W czasie spotkań z wystawcami, zapoznają się z najnowszą ofertą produktową firm branży dziecięcej oraz ich rynkowymi hitami.

X edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME odbędzie się od 20 do 22 lutego 2019 w Targach Kielce.

Szczegóły dotyczące udziału w wystawie są dostępne na www.kidstime.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO