Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Kids’ Time Star – prestiżowa nagroda targów dziecięcych!

Już 22-24 lutego 2023 w Targach Kielce po raz trzynasty spotkają się przedstawiciele branży dziecięcej. Targi Kids’ Time to największe w Polsce wydarzenie B2B, w którym udział biorą polscy i zagraniczni producenci i dystrybutorzy zabawek i artykułów dziecięcych. Imprezie od lat towarzyszy konkurs Kids’ Time Star. W tym roku prestiżowa nagroda doczekała się dedykowanej strony internetowej www.kidstimestar.pl, na której można zapoznać się z sylwetkami członków Komisji Konkursowej oraz sprawdzić dotychczasowych zwycięzców w poszczególnych latach i kategoriach.

Gwiazda Kids’ Time to statuetka, która trafia w ręce producentów najlepszych, najciekawszych i najbardziej innowacyjnych produktów dla dzieci i ich rodziców. Każdego roku eksperci Komisji Konkursowej zapoznają się z ofertą firm biorących udział w wydarzeniu, by wybrać najlepsze produkty prezentowane podczas targów. Wśród nominowanych artykułów znajdują się zarówno te, które debiutują na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji. Do tej pory wśród nagrodzonych marek znalazły się m.in.: Marko, Scandinavian Baby, Nasza Księgarnia, Britax, Marioinex. Nagroda jest potwierdzeniem doskonałej jakości produktu oraz gwarancją, że jest on przyjazny i bezpieczny dla dziecka. Nowością tegorocznej edycji konkursu jest poszerzenie go o dodatkowe kategorie, co jest ukłonem w stronę tych wystawców, którzy do tej pory nie mieli możliwości zaprezentowania swoich artykułów.

Kolejnych laureatów prestiżowej nagrody poznamy podczas uroczystej gali w trakcie targów KIDS’ TIME 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO