Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
900x900 kopia

Akcja rekrutacja i wielki powrót Pikników z Czyściochami

Pikniki z Czyściochami zapraszają małych odkrywców do niezwykłej przygody, pełnej kreatywnej zabawy, uśmiechu i radości. To wyjątkowa okazja, by wspólnie z bohaterami Czyściochowa odkrywać strefy tematyczne, wziąć udział w ekscytujących konkursach, cieszyć się niezapomnianymi chwilami i dzielić pozytywną energią. Gotowi na szaloną przygodę i moc niespodzianek?

Rossmann po raz drugi zorganizuje Pikniki z Czyściochami w całej Polsce. To spektakularne wydarzenia dla najmłodszych z mnóstwem atrakcji, kreatywnych zabaw, animacji i ekscytujących konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Szkoły i przedszkola w ramach Czyściochowej Akademii mogą zgłosić chęć udziału w Piknikach z Czyściochami. Wydarzenia odbywać się będą od maja do sierpnia na terenie placówek, a udział w nich jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych rodzin.

Do 8 marca trwa nabór lokalizacji. Przedszkole lub szkołę może zgłosić nauczyciel. Zachęcamy zainteresowanych wydarzeniem rodziców do przekazania niezbędnych informacji nauczycielom swoich pociech oraz odesłania do strony: Pikniki z Czyściochami 2024 – startują zapisy! (czysciochowa-akademia.pl)

Pikniki z Czyściochami to moc atrakcji z higieną w tle. Gry, konkursy i animacje oswajają dzieci z różnymi codziennymi higienicznymi czynnościami.

Malowanie twarzy, tańce do Czyściochowych piosenek i animacje na scenie

Na uczestników czeka moc atrakcji, porywające animacje, gry, zabawy, konkursy z nagrodami oraz wiele niespodzianek. Piknik to wyjątkowa okazja do spotkania z bohaterami Czyściochowa, którzy są niezwykle przyjaźni i uroczy. Nie zabraknie Psa Łapsona, Królika Higienka, Jelonka Gładzia, Kotki Pupilki i Kota Pupika, Lisicy Rudki oraz Świnki Zakatarzynki. Wszystkie emanują pozytywną energią i chętnie przybiją piątkę z dziećmi.

W ubiegłym roku Pikniki z Czyściochami odbyły się w 25 miejscowościach. Wzięło w nich udział około 10 tysięcy uczestników. Dzieci miały okazję bawić się podczas pokazów iluzji, tworzyć kapelusze, malować na folii, polować na Ząbiaki, ale przede wszystkim przytulać Czyściochy, znane z bajek, piosenek i słuchowiska. Nie zabrakło fantazyjnych fryzur, brokatu na włosach, wodnych tatuaży, malowania twarzy oraz dmuchańca. W tym roku czyściochowa ekipa odwiedzi jeszcze więcej polskich miast, a w okresie letnim pojawi się w popularnych miejscowościach nad morzem i w górach.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z ubiegłorocznych Pikników z Czyściochami: Pikniki z Czyściochami

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO