Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
900x900 kopia

Akcja rekrutacja i wielki powrót Pikników z Czyściochami

Pikniki z Czyściochami zapraszają małych odkrywców do niezwykłej przygody, pełnej kreatywnej zabawy, uśmiechu i radości. To wyjątkowa okazja, by wspólnie z bohaterami Czyściochowa odkrywać strefy tematyczne, wziąć udział w ekscytujących konkursach, cieszyć się niezapomnianymi chwilami i dzielić pozytywną energią. Gotowi na szaloną przygodę i moc niespodzianek?

Rossmann po raz drugi zorganizuje Pikniki z Czyściochami w całej Polsce. To spektakularne wydarzenia dla najmłodszych z mnóstwem atrakcji, kreatywnych zabaw, animacji i ekscytujących konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Szkoły i przedszkola w ramach Czyściochowej Akademii mogą zgłosić chęć udziału w Piknikach z Czyściochami. Wydarzenia odbywać się będą od maja do sierpnia na terenie placówek, a udział w nich jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych rodzin.

Do 8 marca trwa nabór lokalizacji. Przedszkole lub szkołę może zgłosić nauczyciel. Zachęcamy zainteresowanych wydarzeniem rodziców do przekazania niezbędnych informacji nauczycielom swoich pociech oraz odesłania do strony: Pikniki z Czyściochami 2024 – startują zapisy! (czysciochowa-akademia.pl)

Pikniki z Czyściochami to moc atrakcji z higieną w tle. Gry, konkursy i animacje oswajają dzieci z różnymi codziennymi higienicznymi czynnościami.

Malowanie twarzy, tańce do Czyściochowych piosenek i animacje na scenie

Na uczestników czeka moc atrakcji, porywające animacje, gry, zabawy, konkursy z nagrodami oraz wiele niespodzianek. Piknik to wyjątkowa okazja do spotkania z bohaterami Czyściochowa, którzy są niezwykle przyjaźni i uroczy. Nie zabraknie Psa Łapsona, Królika Higienka, Jelonka Gładzia, Kotki Pupilki i Kota Pupika, Lisicy Rudki oraz Świnki Zakatarzynki. Wszystkie emanują pozytywną energią i chętnie przybiją piątkę z dziećmi.

W ubiegłym roku Pikniki z Czyściochami odbyły się w 25 miejscowościach. Wzięło w nich udział około 10 tysięcy uczestników. Dzieci miały okazję bawić się podczas pokazów iluzji, tworzyć kapelusze, malować na folii, polować na Ząbiaki, ale przede wszystkim przytulać Czyściochy, znane z bajek, piosenek i słuchowiska. Nie zabrakło fantazyjnych fryzur, brokatu na włosach, wodnych tatuaży, malowania twarzy oraz dmuchańca. W tym roku czyściochowa ekipa odwiedzi jeszcze więcej polskich miast, a w okresie letnim pojawi się w popularnych miejscowościach nad morzem i w górach.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z ubiegłorocznych Pikników z Czyściochami: Pikniki z Czyściochami

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock