Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

XXII edycja konkursu Świat Przyjazny Dziecku

Już ruszyły zapisy do kolejnej XXII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku!

Od ponad dwóch dekad pomagamy rodzicom i opiekunom w coraz lepszym wyborze książek, zabawek, inicjatyw, platform edukacyjnych, kampanii czy miejsc dla dzieci. Dlatego też zachęcamy firmy/wydawnictwa/instytucje i inne miejsca, które są przyjazne i wspierające dla dzieci do udziału w naszym konkursie!

Niedawno zakończyła się XXI edycja, która była szczególna i wyjątkowa. Kapituła zdecydowała się na przyznanie nagród w nowej kategorii – design, która miała w szczególności zwrócić uwagę na walory estetyczne zabawek i książek. Ta kategoria pozostanie z nami również w nadchodzącej XXII edycji.

Gorąco zachęcamy do zgłoszeń firmy, które są z nami od początku trwania konkursu, ale też wszystkich Państwa, którzy o konkursie słyszycie lub czytacie po raz pierwszy. Liczymy, że tegoroczna edycja konkursu znowu nas bardzo pozytywnie zaskoczy i przyniesie niezwykłe zgłoszenia.

Celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów, miejsc, inicjatyw i portali dla dzieci, które są szczególnie cenne i wartościowe dla dzieci oraz ich rozwoju społecznego, poznawczego czy emocjonalnego.

KOPD chce w ten sposób promować najbezpieczniejsze i spełniające najwyższe standardy produkty: książki, zabawki, multimedia, akcesoria szkolne, miejsca, inicjatywy oraz portale dedykowane dzieciom.

Towarzyszymy dzieciom na każdym etapie rozwoju, wspierając rodziców i opiekunów, dostarczając wiedzy i porad. Konkurs Świat Przyjazny Dziecku to kolejny sposób, by budować bezpieczny, pełen dobrych wartości świat dla najmłodszych. Szczególnie, że ostatnie lata nie były łatwe, pandemia i spowodowana nią izolacja społeczna, a także wojna za naszą wschodnią granicą niesie poważne konsekwencje dla dzieci. Wymagają one wsparcia i pomocy – mówi Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, manager ds. PR i Promocji KOPD.

DLACZEGO UDZIAŁ W KONKURSIE JEST TAK ISTOTNY?

Udział w konkursie to nie tylko walor edukacyjny i możliwość prezentacji produktów (za pomocą naszych social mediów, za pośrednictwem patronów medialnych, którzy towarzyszą nam od wielu lat). Jest to jednak przede wszystkim realna pomoc – wsparcie, poprzez dokonanie opłaty konkursowej – codziennej pracy KOPD na rzecz potrzebujących dzieci i ich rodzin.

Dzięki pozyskanym środkom możemy świadczyć:
– bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną,
– diagnozę dzieci wykorzystywanych seksualnie,
– mediacje rodzinne,
– terapię psychologiczną dziecka i rodziny,
– porady prawne,
– porady psychologiczno-pedagogiczne,
– działania edukacyjne.

Jeszcze raz pięknie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Niech świat będzie zawsze przyjazny dzieciom!

Informacje o Komitecie Ochrony Praw Dziecka
Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się ochroną praw i interesów dzieci oraz ich rodzin. Od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Swoją misję KOPD realizuje poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz 20 oddziałów terenowych w całej Polsce. Komitet Ochrony Praw Dziecka świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny.

Więcej informacji o nas: www.kopd.pl oraz https://www.facebook.com/KomitetOPD/

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać na adres:

Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz

Manager ds. PR i Promocji KOPD
e-mail: m.stachowiak@kopd.pl tel. 505 045 679

Katarzyna Kyc-Dziarmaga

Koordynator ds. PR i Promocji KOPD tel. 691 964 159
e-mail: k.kyc@kopd.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock