Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Znamy zwycięzców konkursu SEN DZIECKA

Jury konkursu SEN DZIECKA

 

Dnia 24 kwietnia w bardzo oryginalnym miejscu SixtySix Hotel przy ul. Nowy Świat 66 w Warszawie odbyły się obrady jurorów konkursu fotograficznego – Sen Dziecka. Jurorki w składzie: Paulina Sykut-Jeżyna, Odeta Moro, Monika Mrozowska, Sabina Pajdowska oraz Katarzyna Kowrygo miały wyjątkowo trudne zadanie wybrać najlepszych z aż 535 zgłoszonych zdjęć. Po długich aczkolwiek wesołych obradach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymają znakomite nagrody.

Pierwsza edycja konkursu wystartowała z tematem SEN DZIECKA a jej organizatorem jest Samiboo – marka projektująca rzeczy przeznaczone do snu dziecka. Do pierwszej edycji przesłano aż 535 zdjęć z całej Polski. Zaprezentowane fotografie na obradach jury były w różnych technikach i często w zabawnych interpretacjach tematu. Sen dziecka niektórym kojarzył się ze sprzątaniem czy też z prasowaniem. Uczestnicy robili kolarze ze zdjęć, multiplikowali je, aranżowali otoczenie snu w sposób bardzo zabawny, ale nie zabrakło także wzruszających, rozczulających fotografii śpiących maluszków.

„To było bardzo ciekawe doświadczenie zobaczyć tak wiele różnych zdjęć i podejść do tematu związanego ze snem dziecka. Niektóre zdjęcia były bardzo rozczulające i wiele ujęć przypominało mi moje chwile z córką. Gratuluję wszystkim uczestnikom, że potrafili tak wspaniale pokazać swój punkt widzenia snu dziecka i magii macierzyństwa” mówi Paulina Sykut-Jeżyna.

Znakomite nagrody konkursowe: vouchery od 300 do 1500zł, meble marki PINIO a także sesje zdjęciowe dla maluszków od fotowyprawka.pl powędrują w ręce:

Kategoria SEN DZIECKA Z SAMIBOO

I miejsce Paulina Szymańska – Warszawa

II miejsce Weronika Iwanicka – Rumia

III miejsce Magdalena Papadopoulus – Wożniak – Warszawa

Kategoria SEN DZIECKA

I miejsce – Salamońska Weronika – Łódź

II miejsce –  Niemyjska Magdalena – Białystok

III miejsce –  Niezgodzka Iga – Oświęcim

GRATULACJE!

www.samiboo.com

Partnerzy: PINIO, fotowyprawka.pl, SixtySix Hotel

Patroni medialni: Chcemy być rodzicami, Dobra Mama, Kochana Mama, Świadoma Mama

 

GALERIA KONKURSOWA:

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock