Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Kto zostanie najlepszą położną w Polsce? Został ostatni miesiąc na zgłoszenie do konkursu „Położna na medal”

Warszawa, 6 września 2023 r. – Trwa jubileuszowa 10. edycja kampanii Położna na Medal. W ramach kampanii realizowany jest konkurs na najlepszą położną w całej Polsce. Już tylko do 30 września pacjentki i ich rodziny mogą zgłosić położne, które wyróżniają się empatią, troskliwością i pomocą podczas najważniejszej dla nich drogi – macierzyństwie. Nominacje przyjmowane są na stronie www.poloznanamedal.info. Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest Akademia Malucha Alantan i Zakłady Farmaceutyczne “Unia” S.P.

Rola położnej – nieoceniona i niezastąpiona

Położne odgrywają bardzo szczególną rolę w życiu kobiety w czasie ciąży, porodu i połogu. Ich praca, troska oraz wsparcie przyczyniają się do zdrowia i bezpieczeństwa zarówno przyszłych matek, jak i dzieci. To właśnie położna jest razem z kobietą w wyjątkowych chwilach, podczas których jej wiedza, doświadczenie i delikatność są niezastąpione. Dzięki konkursowi „Położna na Medal”, każda kobieta i jej rodzina mają szansę wyrazić położnej wdzięczność i uznanie.
“Prowadząc konkurs i kampanię Położna na Medal” widzimy jak na przestrzeni lat zmieniła się rola położnych w naszym społeczeństwie. Cieszymy się, że są one coraz bardziej doceniane i dostrzegane. Dziś kobiety zgłaszają się do położnych nie tylko w okresie ciąży czy porodu, ale także traktują je jak przewodniczki przez całe swoje życie. Ich kompetencje i ogromne zaangażowanie daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie życia. Wiemy też, że każda nominacja i udział w konkursie jest dla położnych największym wyrazem uznania i docenienia ich kompetencji. Dlatego bardzo zachęcamy wszystkie kobiety do zgłaszania swoich położnych w konkursie Położna na medal” – mówi Iwona Kurek-Barańska, Zastępca Dyrektora Generalnego i Członek Zarządu, Zakłady Farmaceutyczne “UNIA”.

Zasady zgłaszania do konkursu

– Zgłoszenia do 10. edycji konkursu trwają do 30 września 2023 roku.
– Głosy można oddawać przez cały czas trwania kampanii to jest do 31 grudnia 2023 roku.
– Nominacje i głosy przyjmowane są na stronie www.poloznanamedal.info w zakładce zgłoś do konkursu.

Położna na Medal – Kampania dla przyszłych i młodych mam

Konkurs „Położna na Medal” to część ogólnopolskiej kampanii o tej samej nazwie, której celem jest nie tylko uhonorowanie położnych, ale również popularyzacja wiedzy na temat praw kobiet w okresie ciąży, przed i po porodzie. Kluczowym elementem kampanii jest informowanie o roli położnych, ich kompetencjach i odpowiedzialności w standardach opieki okołoporodowej.
Ekspertkami i ambasadorkami tegorocznej edycji są laureatki 9. odsłony kampanii: Małgorzata Buba, Natalia Marcinów, Elżbieta Edyta Szumowicz. Położne dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą przygotowując materiały eksperckie na temat ciąży, porodu oraz opieki okołoporodowej.
Patronat honorowy nad 10. edycją kampanii i konkursu objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych (NRPiP), a patronatów merytorycznych udzieliły: Polskie Towarzystwo Położnych, Stowarzyszenie “Dobrze Urodzeni”, Polskie Centrum Edukacji i Fundacja “Rodzić po Ludzku”. Podobnie jak w poprzednich latach mecenasem kampanii jest marka Oktaseptal.

_______________________________
“Położna na medal” to kampania społeczno-edukacyjna prowadzona od 2014 roku. Zwraca uwagę na kwestie związane z koniecznością podnoszenia standardów i jakości opieki okołoporodowej w Polsce poprzez edukację i promocję dobrych praktyk. Jej celem jest również podnoszenie świadomości społecznej na temat roli położnych w opiece okołoporodowej.
Jednym z kluczowych elementów kampanii jest konkurs na najlepszą położną w Polsce. Zgłoszenia do tegorocznej, 10. edycji konkursu przyjmowane będą od 1 kwietnia do 30 września 2023 r. Głosy na nominowane położne można oddawać od 1 kwietnia do 31 grudnia 2023 roku. Oddawanie głosów odbywa się na stronie www.poloznanamedal.info
Mecenasem kampanii jest marka Oktaseptal.

 

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO