Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
Grafika_23_edycja

Najprzyjaźniejszy Konkurs na rynku produktów dla dzieci i kolejna znakomita osoba w Kapitule: KATARZYNA BOSACKA

To już dwadzieścia trzy lata konkursu Świat Przyjazny Dziecku. 11 czerwca rusza XXIII edycja Konkursu Świat Przyjazny Dziecku, najstarszego tego typu Konkursu, wykreowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

KOPD to ogólnopolska organizacja pożytku publicznego, której działalność trwa już od 43 lata. Zajmuje się kompleksowym wsparciem dzieci i ich rodziców, oferując szeroki zakres bezpłatnych usług, w tym terapię psychologiczną, mediacje oraz porady prawne i pedagogiczne. KOPD współpracuje z instytucjami, organizacjami oraz oczywiście biznesem, prowadząc strategiczne projekty, do których należy powstały w 2002 roku Konkurs „Świat Przyjazny Dziecku”.
Każdy rok to kolejna edycja i promocja nagrodzonych – zdaniem Kapituły, najlepszych książek, zabawek, gier planszowych, miejsc, inicjatyw. Każdy zwycięski produkt ma prawo do używania logo KOPD i Konkursu: jako znaku jakości.
Celem Konkursu jest wyróżnienie oraz docenienie produktów, miejsc, inicjatyw i platform, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju społecznego, poznawczego oraz emocjonalnego dzieci. KOPD dąży do promowania produktów o najwyższych standardach bezpieczeństwa i wartości, włączając w to książki, zabawki, multimedia, akcesoria szkolne, miejsca, inicjatywy oraz portale internetowe dedykowane najmłodszym.

W tym roku utworzyliśmy także kolejne, nowe kategorie:

⦁ Kosmetyki przyjazne dzieciom
⦁ Artykuły kreatywne
⦁ Żywność dobra i przyjazna dziecku
A do Kapituły i grona Ekspertów dołączyła znana i lubiana ekspertka Katarzyna Bosacka.

UNIKATOWOŚĆ KONKURSU:

To nie tylko znakomite grono Ekspertów (lista nazwisk jest imponująca, dołączyła w tym roku Katarzyna BOSACKA), tradycja (23 lata i tysiące ocenionych produktów), pomysł (Konkurs powstał w 2002 roku), ale i cel: udział w Konkursie to wsparcie działań jednej z najstarszych polskich organizacji pożytku publicznego, w tak ważnym obszarze jak prawa dziecka. Niezwykli są także Laureaci: najlepsze firmy, wydawnictwa, firmy na rynku polskim. I fakt, że do Konkursu zgłaszają się zarówno ogromne korporacje, istniejące wiele lat na rynku, jak i małe firmy, start upy. Nie ma drugiego takiego Konkursu: z taką tradycją, misją i Patronami oraz Partnerami.

DLACZEGO UDZIAŁ W KONKURSIE JEST TAK ISTOTNY?

Uczestnictwo w Konkursie to znacznie więcej niż tylko możliwość promocji produktów i zdobycia wartościowych doświadczeń edukacyjnych. To także aktywny udział w realnym wsparciu, ponieważ opłata konkursowa, którą wnosi się, przyczynia się do wsparcia codziennej pracy KOPD na rzecz dzieci i rodzin potrzebujących. Partnerom oferujemy także możliwość wykorzystania naszych mediów społecznościowych i korzystania z patronatów medialnych, które towarzyszą nam od wielu lat. Jest także możliwość informowania o przystąpieniu do Konkursu i nominacji do nagrody czy wyróżnienia.
Dzięki pozyskanym środkom możemy świadczyć:
⦁ bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną,
⦁ diagnozę dzieci wykorzystywanych seksualnie,
⦁ mediacje rodzinne,
⦁ terapię psychologiczną dziecka i rodziny,
⦁ porady prawne, porady psychologiczno-pedagogiczne,
⦁ działania edukacyjne.

Informacje na swiatprzyjaznydziecku.pl i kopd.pl oraz na SOME organizacji: profilu na FB, INSTA i Linkedinie.

Jeszcze raz pięknie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

ZASADY ZGŁOSZENIA w trzech krokach:

1. Należy wypełnić ankietę, uiścić opłatę konkursową (szczegóły w REGULAMINIE, dostępnym na www.swiatprzyjaznydziecku.pl).
2. Zgłaszane produkty w liczbie dwóch egzemplarzy należy nadesłać na adres KOPD, ul. Oleandrów 6, Warszawa.
3. Zgłoszenie można nadesłać na adres swiatprzyjaznydziecku@kopd.pl lub zgłosić się na stronie projektu przez rejestrację elektroniczną.

Niech świat będzie zawsze przyjazny dzieciom!

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO