Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

„Oczko” Spotkań z DOBRĄ MAMĄ

Zakończyliśmy 21. edycję warsztatów dla kobiet w ciąży i młodych rodziców. Interesujące prelekcje, arcyciekawy panel ze specjalistami i emocjonujące konkursy – to wszystko czekało na odwiedzających.

Spotkania z DOBRĄ MAMĄ na stałe wpisały się w kalendarz wielu rodziców z Rzeszowa i okolic, którzy jak zawsze licznie pojawili się na warsztatach. Czekała na nich potężna dawka wiedzy – przekazanej przez prelegentów z firm partnerskich oraz specjalistów ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia. Tym razem rozmawialiśmy głównie na temat opieki nad noworodkiem i nieco starszym maluszkiem, a także poruszaliśmy wciąż bardzo aktualny temat – dotyczący szczepień. Niektóre mamy sporządzały nawet notatki!

Nie zabrakło oczywiście części rozrywkowej wypełnionej konkursami. Jak zawsze wywołały one wiele śmiechu. Największe emocje pojawiły się podczas losowania wartościowych nagród za zakup prenumeraty magazynu „Dobra Mama”. Dla każdej uczestniczki został także przygotowany pakiet z upominkami od naszych partnerów.

Bardzo dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą atmosferę podczas spotkania. Zapraszamy już teraz na jesienną edycję!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO