Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Ostatni miesiąc głosowania w jubileuszowej 10. edycji konkursu Położna na medal

Już tylko do 31 grudnia można głosować na położne zgłoszone do 10. jubileuszowej edycji konkursu Położna na medal. Plebiscyt, który wyłania najlepsze położne w kraju, zachęca do wsparcia i docenienia tych niezastąpionych specjalistek, które są obok kobiet w najważniejszych momentach ich życia. Pomysłodawcą i organizatorem kampanii oraz konkursu jest AMA Akademia Malucha Alantan, a mecenasem marka Oktaseptal.

Położne odgrywają niezwykle istotną rolę na każdym etapie życia kobiety. Dbają o edukację i zdrowie zarówno nastolatek, jak i kobiet po menopauzie. Są także z nimi w trakcie ciąży, porodu, podczas okresu połogu i stanowią wsparcie oraz nieocenioną pomoc w opiece nad noworodkiem. Dlatego warto oddać głos na położne, które zostały zgłoszone do konkursu „Położna na Medal” – to szansa, aby wyrazić wdzięczność i uznanie dla ich trudnej, lecz niezwykle ważnej pracy.
Od samego początku trwania naszego konkursu widzimy, jak niezmiernie ważny jest to tytuł dla położnych. To wyróżnienie jest dla nich nie tylko zaszczytem, ale również dowodem uznania ich nieocenionego wkładu w życie każdej kobiety, mamy i dziecka. Zostanie laureatką konkursu to dla położnej największa nagroda, za jej zaangażowanie, wiedzę, empatię i codzienną pracę, przyznawana przez pacjentki i jej rodziny” – mówi Iwona Kurek-Barańska, Zastępca Dyrektora Generalnego i Członek Zarządu, Zakłady Farmaceutyczne “UNIA”.

Głosy na startujące w konkursie położne można oddawać do 31 grudnia do godziny 23:59 poprzez stronę – https://poloznanamedal.info/kandydatki. Zwyciężczynie zostaną ogłoszone na początku 2024 roku. Już po raz 10. plebiscyt wyłoni nie tylko trzy najlepsze położne w kraju, ale także najlepsze położne w poszczególnych województwach.

Kampania „Położna na Medal” to nie tylko konkurs – to część ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej, której celem jest podkreślenie kluczowej roli, jaką odgrywają położne w naszym społeczeństwie.
Patronat honorowy nad 10. edycją kampanii i konkursu objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych (NRPiP), a patronatów merytorycznych udzieliły: Polskie Towarzystwo Położnych, Stowarzyszenie “Dobrze Urodzeni”, Polskie Centrum Edukacji i Fundacja “Rodzić po Ludzku”. Podobnie jak w poprzednich latach mecenasem kampanii jest marka Oktaseptal.
_______________________________
Położna na medal to kampania społeczno-edukacyjna prowadzona od 2014 roku. Zwraca uwagę na kwestie związane z koniecznością podnoszenia standardów i jakości opieki okołoporodowej w Polsce poprzez edukację i promocję dobrych praktyk. Jej celem jest również podnoszenie świadomości społecznej na temat roli położnych w opiece okołoporodowej.

Jednym z kluczowych elementów kampanii jest konkurs na najlepszą położną w Polsce. Zgłoszenia do tegorocznej, dziewiątej edycji konkursu przyjmowane są od 1 kwietnia do 30 września 2022 r. Głosy na nominowane położne można oddawać od 1 kwietnia do 31 grudnia 2022 roku. Oddawanie głosów odbywa się na stronie www.poloznanamedal.info

Mecenasem kampanii jest marka Oktaseptal, a pomysłodawcą i głównym organizatorem AMA – Akademia Malucha Alantan oraz Zakłady Farmaceutyczne UNIA.

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock