Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Ostatnia prosta w głosowaniu na położne na medal

Do 31 grudnia można oddawać głosy na położne nominowane w 7. edycji konkursu „Położna na medal”, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej prowadzonej pod tą samą nazwą od 2014 roku. Głosować można na podstronie kampanii www.poloznanamedal.info/kandydatki

Konkurs ma na celu wyłonić trzy najlepsze położne w kraju oraz najlepsze położne w poszczególnych drowia

województwach. Ich nazwiska zostaną ogłoszone w pierwszych dniach stycznia. Na poszczególne kandydatki w plebiscycie mogą głosować nie tylko pacjentki i kobiety w ciąży, ale także ich rodziny. Organizatorzy konkursu – Akademia Malucha Alantan – podkreślają, że każda nominacja i każdy oddany głos to podziękowanie położnym za ich troskliwość, poświęcenie, empatię, a także za najwyższej próby profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie.

– To dla nas wszystkich, kobiet w ciąży, młodych matek i ich rodzin, dla nas położnych, dla białego personelu i całego środowiska służby zdrowia szalenie trudny rok. Musimy nawzajem sobie pomagać i się wspierać. Tylko tak możemy mierzyć się z wirusem. Dlatego dziś, jak nigdy dotąd, każdy wyraz wsparcia dla położnych ma nieocenioną wartość i tak zwyczajnie po ludzku, jest bardzo potrzebny. Miło zachęcam do głosowania. – Janina Frączek, położna z Krosna, laureatka ubiegłorocznej edycji konkursu.

W tym roku wyjątkowo, ze względu na kryzys zdrowotny wywołany pandemią, Organizatorzy wydłużyli czas składania nominacji z końca lipca na koniec września. Samo głosowanie, podobnie jak w poprzednich edycjach, trwa od 1 kwietnia, a zakończy się o godzinie 23.59 w dniu 31 grudnia.

Honorowy patronat nad kampanią i konkursem sprawuje Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, a partnerami merytorycznymi są: Polskie Towarzystwo Położnych, Fundacja „Rodzić po Ludzku”, Stowarzyszenie „Dobrze Urodzeni” oraz Polskie Centrum Edukacji.

Janina Frączek-laureatka 6. edycji
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock