Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Pokaż, z czym kojarzy Ci się hasło „Holiday, sun & fun” i wygraj!

Internetowa szkoła języka angielskiego dla dzieci zachęca do kreatywnych zabaw i kontaktu z językiem także w czasie wakacji. Aby zaktywizować najmłodszych przed powrotem do przedszkola czy szkoły oraz oderwać ich na chwilę od wakacyjnego lenistwa, marka organizuje konkurs „Holiday, sun & fun”, w którym do wygrania jest prawie 40 atrakcyjnych nagród!

Novakid to edukacyjny startup, który pomaga dzieciom w wieku 4-12 lat w nauce języka angielskiego online. Podstawą edukacji na platformie jest komunikacja i metoda pełnego fizycznego reagowania (tzw. total physical response), przypominająca naukę języka ojczystego. Proces edukacji wzbogacony jest m.in. o wirtualną rzeczywistość, interakcję i grywalizację, by jak najbardziej uatrakcyjnić najmłodszym naukę języka. Mali uczniowie mają do dyspozycji ponad 150 anglojęzycznych nauczycieli z całego świata.

W swoim wakacyjnym konkursie Novakid zachęca do oryginalnej i kreatywnej interpretacji hasła przewodniego konkursu, czyli „Holiday, sun & fun”. – Stawiamy na indywidualne talenty, dlatego dajemy uczestnikom wolną rękę, jeśli chodzi o formę pracy konkursowej – może to być np. nagrany film, piosenka, opowiadanie, wiersz czy praca plastyczna. Nagrodzimy najbardziej oryginalne, kreatywne i zgodne z tematem konkursu zgłoszenia – mówi Agata Jagiełło, regionalny marketing manager w Novakid.

Akcja konkursowa jest skierowana do dzieci w wieku 4-12 lat i potrwa do końca sierpnia. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem adresu e-mail: bok@novakid.pl. Jeden uczestnik może wysłać maksymalnie 3 prace. Do wygrania są: pakiety lekcji języka angielskiego na platformie Novakid, gry planszowe od Muduko, zestawy kosmetyków i akcesoriów dla dzieci od Sylveco, plecaki marki Kidspace oraz zestawy słodyczy marki Brześć. Na zwycięzców czeka w sumie prawie 40 nagród!

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj: https://new.novakid.pl/holidaysunfun

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock