Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Premiera DOBREJ MAMY podczas targów Kids’ Time 2018

W dniach 21-23 lutego w Kielcach odbyły się IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’ Time, największa wystawa w branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej. Redakcja „Dobrej Mamy” jak co roku udała się do Kielc. Podczas targów odbyła się premiera najnowszego wydania dwumiesięcznika „Dobra Mama”. Tysiące uczestników miało okazję zobaczyć magazyn w nowej odsłonie, która cieszyła się dużym zainteresowaniem, po raz kolejny dając nam sygnał, że „Dobra Mama” stanowi trafną odpowiedź na potrzeby rodziców.

Wózki, bujaczki, nosidełka, mebelki, ubranka i mnóstwo zabawek – takie produkty można obejrzeć oraz przetestować podczas kieleckich targów, które trwają od 21 lutego do dziś. Podczas tego najpopularniejszego wydarzenia branży parentingowej każdego roku są prezentowane nowości oraz wyznaczane trendy na najbliższy rok. I to nie tylko polskie – podczas Kids’ Time swoje stoiska prezentują także firmy zagraniczne.

Formuła targów Kids’ Time umożliwia nawiązanie wielu nowych kontaktów biznesowych. Dla producentów jest to świetna okazja do zdobycia nowych dystrybutorów, natomiast dla wydawnictw możliwość poznania nowości, trendów i kierunków, w których podąża branża, a które zawsze wynikają z potrzeb i oczekiwań rodziców małych dzieci.

Redakcja „Dobrej Mamy” zyskała nową wiedzę oraz mnóstwo pomysłów, które z pewnością wykorzystamy przy redagowaniu kolejnych wydań „Dobrej Mamy”, aby była jeszcze atrakcyjniejsza dla naszych czytelników.

Zachęcamy Was do obejrzenia relacji.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO