Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Sadyba Best Mall świętuje Dzień Dziecka!

Centrum handlowe Sadyba Best Mall serdecznie zaprasza najmłodszych klientów do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Na odwiedzających galerię w tym wyjątkowym dniu czeka wiele atrakcji i rabatów. To także okazja, by wziąć udział w specjalnej akcji i wymienić paragony na pizzę od Pizza Hut.

Galeria Sadyba Best Mall z radością umili najmłodszym ich święto, dlatego z tej okazji w centrum zorganizowano specjalne wydarzenie. Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zakupy w dniach 31 maja – 1 czerwca za minimum 100 zł, okazać jeden lub maksymalnie 2 paragony w Punkcie Akcji, a następnie wymienić je na pyszną pizzę od Pizza Hut. Oprócz tego, z myślą o dzieciach, w wybranych sklepach przygotowano też wiele atrakcyjnych promocji.

W trakcie szaleństwa zakupów zapraszamy dzieci i ich rodziców na słodki deser czy rodzinny obiad do kawiarni i restauracji w naszej galerii. Cieszymy się, że od 28 maja posiłki można już spożywać na miejscu, zachowując zasady reżimu sanitarnego. Zachęcamy do wspólnego świętowania Dnia Dziecka przy ulubionych daniach, przekąskach i napojach najmłodszych!

Mamy też świetną wiadomość dla miłośników filmów wyświetlanych na dużym ekranie – od 28 maja kino Cinema City w naszym centrum handlowym ponownie zaprasza na seanse! Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym repertuarem dostępnym na stronie kina. Wizyta w IMAX to świetny pomysł, aby uczcić ten wyjątkowy dzień – jesteśmy przekonani, że zarówno dzieci, jak i ich rodzice znajdą dla siebie ciekawą propozycję na rodzinny seans.

Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w Sadyba Best Mall.

SADYBA BEST MALL

Warszawska galeria handlowa Sadyba Best Mall znajduje się w prestiżowym sąsiedztwie Traktu Królewskiego prowadzącego do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina–Jeziorny. W ponad 100 sklepach i punktach usługowych oraz gastronomicznych na powierzchni blisko 23 tys. m2 centrum zapewnia klientom szeroki wybór marek i usług. W Sadyba Best Mall obecne są marki premium: Tatuum, Pandora, Lilou, a także szereg popularnych sklepów sieciowych: Esprit, H&M, New Balance, Medicine. W Sadyba Best Mall znajduje się także kino Cinema City, wyposażone w 12 sal oraz jedyne w Warszawie trójwymiarowe kino IMAX. Na miłośników tradycyjnie produkowanego pieczywa czeka Vincent – francuska piekarnia. Sadyba Best Mall posiada certyfikat BREEAM.

Sadyba Best Mall należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Więcej informacji:

www.sadyba.pl

www.facebook.com/SadybaBestMall

https://www.instagram.com/sadyba_best_mall/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock