Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

STILL OF THE NIGHT VOL. 6

Największe przeboje grup takich jak KISS, Van Halen, Whitesnake, Journey czy Motley Crue na jednym koncercie? Tak, to możliwe! Zapraszamy na Still Of The Night – 80s Rock Live Show już 7 października w Warszawie! Zapraszamy w imieniu Organizatorów, a nasza organizacja ma ogromną przyjemność po raz kolejny być beneficjentem tego pięknego wydarzenia.

Still of the Night 6 edycja tego jedynego w Polsce tribute dla zespołów rockowych i hair metalowych z lat ’80 powraca do kultowego klubu Remont: Reaktywacja Legendy w Warszawie. Wśród Gości m.in. Piotr Pniak (perkusista zespołu Proletaryat), Andrzej Bronisz (lubelski Tipsy Train) oraz pokaźne grono najlepszych rockowych głosów w Polsce działających na stołecznej scenie rockowo-metalowej!

Idea cyklicznych koncertów “Still Of The Night” powstała w 2016 roku z inicjatywy Kasi Bieńkowskiej i Pawła Gromadzkiego (członków polskiej hard-rockowej grupy White Highway, która zawiesiła swoją działalność w 2020 roku). Nazwa imprezy pochodzi od przeboju zespołu Whitesnake z albumu Whitesnake (1987) i w swoim założeniu oddaje klimat gorących ulic Los Angeles sprzed 30 lat. Podczas warszawskiej odsłony show, muzycy jak co roku będą wspierać Komitet Ochrony Praw Dziecka:

– Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli wesprzeć tak wspaniałą organizację, jaką jest KOPD, które od ponad 40 lat działa na rzecz promocji higieny zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz pomaga najmłodszym przejść przez trudne chwile w życiu – mówi organizatorka eventu, Kasia Bieńkowska.

Still of the nigt Magda Rozczka

O tym, co będzie jeszcze się działo, mówi Magdalena Stachowiak – Alexandrowicz, Członek Zarządu KOPD: „Bardzo się cieszę, że będziemy kolejny raz na tym wydarzeniu! Podczas koncertu odbędzie się aukcja charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe KOPD. Wybór będzie ogromny: będziemy mieć wspaniałe przedmioty zarówno dla fanów muzyki, filmu, teatru jak i wystaw. Będzie można wylicytować wspaniałe gadżety rockowe i metalowe, m.in. od zespołu Oberschlesien, Nocnego Kochanka (możliwe spotkanie z zespołem!), Sabaton: a to nie koniec!!! W akcję włączyły się także znakomite Aktorki: Magdalena Różdżka z zaproszeniem na plan firmowy oraz Barbara Kurdej- Szatan i Rafał Szatan z zaproszeniem na spotkanie i premierę „Superprodukcji”! Miłośnikom sztuki i wystaw oferujemy do Muzeum ART BOXU, a wszystkim chcącym skorzystać z luksusów odpoczynku: zaproszenie do legendarnej Doliny Charlotty”.

Still of the nigt Nocny Kochanek (1)

Zapraszamy razem z naszymi Przyjaciółmi, organizatorami tego niesamowitego wydarzenia, jakim jest STILL OF THE NIGHT!

Wydarzenie na Facebooku:
Still Of The Night vol.6 – REMONT, WARSZAWA | Facebook
https://www.facebook.com/events/696694808717480/

Bilety:
Still of the Night: 80s Rock Live Show | Bilety | GoOut
https://goout.net/pl/bilety/still-of-the-night-80s-rock-live-show/dsvq/?fbclid=IwAR1AQsvFVhiIlK3Ob7_w3NEo5wdDP_DWpxOnRvRtz9PCSPJ5O4a4-AuubNI

Video z poprzednich edycji:
Still Of The Night – ’80s Rock Live Show – come and feel the ’80s! – YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=wkVJUBMTFPs

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO