Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Targi Mamaville 2024!

Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że nadchodzący rok 2024 stanie się wyjątkowym rozdziałem w historii Targów Mamaville, gdyż będziemy celebrować dziesiątą rocznicę naszych niezwykłych wydarzeń.

Przez ostatnie dziesięć lat Targi Mamaville były nie tylko miejscem, gdzie przyszłe i obecne rodziny mogły się spotykać, czerpać inspirację i dzielić doświadczeniem, ale także miejscem, gdzie odkrywały najnowsze trendy związane z rodzicielstwem.
Rok 2024 zapowiada się jako czas pełen niezapomnianych chwil, a jubileuszowe edycje Targów Mamaville przyniosą jeszcze więcej innowacji i inspiracji dla wszystkich naszych odwiedzających.

Targi Mamaville to nie tylko okazja do zrobienia zakupów, ale także miejsce wymiany wiedzy, budowania społeczności i wsparcia rodziców na różnych etapach życia. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy towarzyszyli nam przez te dziesięć lat, a także gorąco zapraszamy nowych uczestników do wspólnego świętowania jubileuszu.

W roku 2024 na naszych targach przygotujemy specjalną przestrzeń spotkań z ekspertami w Strefie Edukacyjnej Mamaville. Oprócz wykładów dla rodziców, odbędą się tam także warsztaty i zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Stworzymy również Strefę Atrakcji dedykowaną najmłodszym, wypełnioną klockami, animacjami, zabawami kreatywnymi i wieloma innymi rozrywkami. Na chwilę wytchnienia od intensywnych wrażeń zapraszamy do Strefy Chillout, z osobnym miejscem dla mam z dziećmi.

To wszystko będzie się odbywać w otoczeniu barwnej Strefy Zakupów, gdzie swoje stoiska otworzą renomowane marki, głównie polscy producenci odzieży, zabawek, wózków i fotelików, a także różnorodnych akcesoriów do wystroju wnętrz. Nie zabraknie również wydawców książek i dostawców usług dla rodzin i dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do nastolatka.

Już teraz serdecznie zapraszamy do planowania udziału w jubileuszowych edycjach Targów Mamaville 2024. Warto również dodać, że w 2024 roku Targi Mamaville po raz kolejny będą organizować wydarzenia towarzyszące Targom Rzeczy Ładnych i to aż w trzech miastach: Poznaniu, Krakowie i Gdańsku.
Poniżej przedstawiamy harmonogram Targów na sezon Wiosna 2024:

2-3.03.2024 Poznań
16-17.03.2024 Kraków
24.03.2024 Gliwice
07.04.2024 Warszawa
20-21.04 Gdańsk

Do zobaczenia na jubileuszowych edycjach Targów Mamaville w 2024 roku!

Dziękujemy, że byliście z nami przez te niezwykłe 10 lat!

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO