Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Mamaville ShopUP Poznań

Projekt Mamaville zagości po raz pierwszy w Poznaniu, tym razem z nową ideą, czyli Mamaville ShopUP, specjalnym konceptem stworzonym dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa. Przez dwa dni Mamaville zaprezentuje Wam najlepsze produkty i marki związane z ciążą i macierzyństwem oferowane przez wyselekcjonowanych polskich projektantów oraz asortyment najwyższej jakości.

Najbardziej znane polskie marki i firmy pojawią się z najnowszymi kolekcjami i ofertami z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja /wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Mamaville powstało jako projekt zaprzyjaźnionych kobiet, chcących kreatywnie i edukacyjnie rozwinąć temat macierzyństwa, dostrzegając swego rodzaju niszę, którą idealnie wypełniłaby inicjatywa wspierania przedsiębiorczych matek. Kobiet, które spełniając się w macierzyństwie, znalazły w nim również inspirację do tworzenia rzeczy jakich dotychczas brakowało im na rynku, rzeczy produkowanych z pasją i z najlepszych surowców. Mamaville stało się więc przestrzenią, gdzie podczas Targów dla Mamy i Dziecka, twórcze i aktywne mamy mogły zaprezentować swoje autorskie kolekcje odzieży czy akcesoriów dziecięcych, poddać ocenie innych własną wytwórczość prowadzoną na mniejszą lub większą skalę, przetestować ofertę wyselekcjonowanych producentów, dokonać wymiany myśli, poglądów i pomysłów. Oprócz działalności targowej Mamaville to także platforma sprzedażowa, gdzie online możecie zakupić oryginalne produkty od pond 200 polskich marek. Zapraszamy do Starego Browaru, który zamieni się w ekskluzywną krainę pełną wspaniałych brandów, inspiracji i zakupów dla mamy i dziecka MAMAVILLE ShopUP to jednak nie tylko strefa zakupów ale także 2 dni pełne edukacji i warsztatów dla rodziców.

Warsztaty są bezpłatne lecz obowiązuje rezerwacja miejsc. Najlepsze produkty dla Mamy i Dziecka WSTĘP WOLNY.

20-21 kwiecień 2018
Stary Browar Słodownia +1
Godz. 10:00-18:00

Więcej informacji na www.mamaville.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO