Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Październikowe Ekocuda w wersji online!

Ekocuda, czyli targi kosmetyków naturalnych już po raz dziewiąty odbędą się w wersji online. 23 i 24 października br. organizatorzy zapraszają na instagramowy profil Ekocudów, gdzie swoją ofertę zaprezentują producenci oraz dystrybutorzy polskich i zagranicznych marek. Już tydzień przed wydarzeniem transmitowane będą live’y z ekspertkami i ekspertami z branży. Na Ekocudach pojawią się debiutanckie marki, premierowe kosmetyki i… kody rabatowe! Warto skorzystać z tej okazji!

Długie jesienne wieczory to znakomity czas, by odpocząć i przygotować domowe spa. Niezbędne będą ulubione kosmetyki: peelingi, sole do kąpieli, kremy, masła, balsamy, mydła… – ich jakościowy skład, a także zapach wspierają pielęgnację i regenerację ciała, mają także kojący wpływ na nasz umysł. W utrzymaniu dobrego nastroju w przestrzeni domowej pomocne mogą być również ekologiczne akcesoria, m.in. wielorazowe produkty higieniczne czy środki czystości pozbawione chemicznych składników. Dom zadbany w stylu eko i wyposażony w naturalne produkty będzie przytulnym azylem, gdy za oknem ciemno i ponuro.

– Bardzo się cieszę, że mogę ponownie zaprosić naszą społeczność na instagramowy profil po dużą dawkę wiedzy od naszych ekspertów, a także na spotkania z producentami i dystrybutorami produktów eko. – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i pomysłodawczyni targów. Dodaje: Targi w wersji online powstały z potrzeby wsparcia firm i ich klientów w czasie zamknięcia branży eventowej. Ponieważ zyskały tak wielu miłośników, podjęliśmy decyzję, że będziemy je kontynuować. Mogę już teraz zdradzić, że w grudniu czekają nas też wyjątkowe działania online.

Niezmiennie, jednym z najważniejszych celów działania Ekocudów, jest edukowanie społeczności. W tygodniu poprzedzającym wydarzenie, na Instagramie Ekocudów, odbędą się live’y. Zaproszone ekspertki i eksperci podzielą się wiedzą na temat kosmetyków naturalnych, a także odpowiedzą na zadane pytania. To znakomita okazja, by podczas spotkania na żywo otrzymać nową wiedzę, a także poprosić o poradę. Rozmowy oraz dyskusje podczas live’ów są wpisane na stałe do instagramowych spotkań ekofanów.

Warto dołączyć do społeczności Ekocudów na Instagramie, a w szczególności wziąć udział w targach online 23 i 24 października br. Pełna lista wystawców, a także harmonogram spotkań live z poszczególnymi ekspertkami i ekspertami, będzie dostępny na stronie www.ekocuda.com na tydzień przed targami.

Czekają na Was wystawcy, ekspertki i eksperci, niepowtarzalna atmosfera i oczywiście mnóstwo naturalnych kosmetyków, które zostały stworzone z myślą
o fanach ekologii.

Logo_EKOCUDA

Więcej informacji:

www.ekocuda.com
https://www.instagram.com/ekocuda/

https://www.facebook.com/ekocudacom

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO